Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a megoldás a lenti problémá...

Mi a megoldás a lenti problémámra? Weblap készítés!

Figyelt kérdés
Azt szeretném, kérdezni, hogy hogyan tudom azt megcsinálni hogy ha pl beírom a weboldalam: www.djrudg.eu létrehozok egy könyvtárat /elizmenyeim, tehát meg lesz ez a felállás, hogy www.djrudg.eu/elozmenyeim akkor ezen az oldalon megjelenjenek mindenféle bejelentkezés nélkül az előzményeim? A böngészési előzményeim?

2012. dec. 18. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minek?
2012. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyéb saját célra! Csak nem tudom, hogy lehetne elkezdeni! Köszönöm
2012. dec. 18. 17:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Böngészési előzmények? Azokhoz nincs hozzáférésed. Persze ha adsz minden felhasználónak egy egyedi sütit, és minden aloldal letöltésénél eltárolod, mint az azonosítóhoz kapcsolódó előzményt, a felhasználó nevét, akkor ki tudod listáztatni. De azt nem kérheted le a böngészőtől, hogy a felhasználó mit látott még a te oldaladon kívül. Illetve, létezik egy CSS trükk, amivel ki lehet deríteni, hogy egy felhasználó járt-e már az oldalon, de az nem működik minden böngészővel, és az sem listázza ki a meglátogatott oldalakat, csak azt derítheted ki vele, hogy egy adott oldalt látott-e már a felhasználó.
2012. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nah mármint úgy értem, hogy ez minden felhasználótol független! A lényeg az hogy pl ha "Marika néni" beírja ezt, hogy www.djrudg.eu akkor lássa hogy ÉN miket nézegettem a böngészőmmel. Csak ezt szeretném, hogy az én össze böngészési adatomat simán kiírja. Ez lehetséges? Köszi
2012. dec. 18. 18:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2012. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már láttam oldalakon csak a forráskód tikositva van. :S
2012. dec. 18. 19:06
 7/18 anonim ***** válasza:

inkább bízz meg jobban a barátodban/barátnődben:D


forráskódot nem lehet titkosítani

2012. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet tudnák segíteni, de nem értem a kérdést.
2012. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Esetleg valami pluginnal.

Ha jól értem azt akarod, hogy ha valaki böngészik x böngészővel az nyomja fel valahova htmlben az előzményeket, illetve frissítse azt.

2012. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
montihun.: pontosan igen :) de csak a sajatomat mutassa. hogy masok lassak h EN mit csinaltam.
2012. dec. 19. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!