Weblap készítés?

Figyelt kérdés

Milyen weboldalt érdemes mostanság csinálni ami még látogatott is?


Blogok nem nagyon érdekelnek, inkább az ilyen "nevelde" féleségek, érdemes ilyen stílusú oldalt összerakni?



2012. dec. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan ötleted, ami még sehol nincs, amire még senki nem gondolt akkor igen... de akkor is csak abban az egy esetben, hogyha van valaki aki ért ahhoz, hogy jól reklámozza.
2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igazából az a baj, ha az ötlet unalmas és gagyi, jó reklámmal akkor is lehet vele keresni szerintem, csak hát a jó reklám az szerintem minimum rengeteg év tanulás és tapasztalat
2012. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ott van pl az aprod, egy szánalmas, elcsépelt, rengeteg hasonló oldal volt már előtte is, szinte semmi újat nem mutat, mint az elődei, de kapott egy iszonyat fasza marketinget, és a tulaja valószínűleg nem küzd megélhetési gondokkal.
2012. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mástól várj ötletet, mert azoknak akik radikális új ötletei vannak azok mennek és megcsinálják vagy csináltatják maguk. Manapság ilyen mennyiségű internetes tartalom mellett ritkaság, ha valami új készül. Az, hogy valami látogatott lesz-e pedig 2 esetben fordul elő. Egyrészt az illetőnek szerencséje lesz, mert akár a jó marketingnek, akár a jól megcélzott célközönségnek köszönhetően vonza majd a látogatókat az oldal. Másrészt pedig aki nem ,,véletlen szerűen" szeretne látogatót magának az olyan profi csoport kezébe adja a weboldalt akik több éves marketinges ismerettel rendelkeznek és fel tudják mérni az emberek igényeit, komoly statisztikai adatokkal rendelkenek és keményen dolgoznak azon, hogy naprakészek és tájékozottak legyenek. Ám mindenképpen kell egy kezdő ötlet amire ők építkezni tudnak illetve az a pénzösszeg amit felhasználhatnak a megvalósítására. Ha csak az a célod, hogy legyen 10-20 látogatód mert éppen unatkozol akkor unalom űzésnek ,,megéri" amennyiben kis költségű az oldal, de a te pénztárcádtól függ menyit szánsz a hobbidra. De ha valami jövedelmet remélsz egy neveldéből esetleg, hogy reklám felületnek használják... ez szinte lehetetlen, ha alacsony a költségvetésed az induláskor. Igazából én a ,,csak úgy blog"-okat sem értem. Azok akik egy ember történetét írja le azok nem túl népszerűek. Viszont a tudományos formában írt blogok, esetleg ,,kismamablog" vagy egy-egy orvosi történeteket leíró blogok (amennyiben valóságos és itt nyilván a célközönség a hasonló betegségben szenvedőek) lehetnek olvasottak abban az esetben, ha képes valami újat nyújtani az olvasónak. Szerintem ne görcsölj ezen ennyire, mert ha nem tudod előre megvásárolni a sikert, akkor csak véletlenszerűen tehetsz rá szert. Sokszor nincs is valódi magyarázat arra, hogy miért a szomszéd fiúnak sikerül és nem neked. Először úgy kell tehát kezdeni: Szeretnék egy blogot, vagy neveldét vagy... ha ezt szeretnéd és elkészül már megkaptad amire vágytál és a népszerűség az vagy megjön vagy nem. Ha viszont népszerűségre vágysz és mindegy mi csak legyen valami... abból tőke nélkül nem lesz semmi.
2012. dec. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!