Ingyenes weblap?

Figyelt kérdés
Egy műköröm stúdiónak lenne szüksége egy oldalra, de semmiképp sem akarnak erre pénzt áldozni. Hol tudok ingyenesen, úgymond 'örök' weblapot csinálni? Az 'örök'-t úgy értem, hogy nem próbaidőre tesz, és nem törli magát 30 nap után, ha nem fizetek...

2012. dec. 12. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

uw.hu például, de van rengeteg.


Mellesleg ha ingyenes weblapot akarnak, az olyan is lesz. Egy vacak weboldalnál még az is jobb, ha egyáltalán nincs.

2012. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A domain és a tárhely nagyjából 7ezerből már kijön egy évre, ez egy vállalkozás esetében szerintem a minimum. Ha erre nem akarnak, akkor én inkább például Facebook-on csinálnék egy felületet amin keresztül lehet reklámozni.
2012. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja. Egy hozzáértő egy egy oldalas bemutatkozó lapot egy sablon design-ból megcsinál 3-4 ezeért, domain név egy évre egy ezresből kijön, tárhely is van évi 6-7 ezerért már.


Mindennel együtt első éves költsége 10 ezer Ft és akkor mégis saját domain van, amivel komolyan is vehető egy vállalkozás. Tudom, hogy manapság mindenki spórol, de valamit valamiért és egy vállalkozásnak azért évi 10 ezer nem lehet sok.

2012. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!