Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a honlapom? Ötletek?

Milyen a honlapom? Ötletek?

Figyelt kérdés

Hali!

Elkezdtem egy honlapot, js, php, html, mysql alapokon. Vélemény? Még akadnak hibák, esetleg ha talál valaki hibát leírhatja.

Honlap: [link]



2012. jún. 6. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, ilyen egy igényes ember munkája!

A panaszom: lehetne dinamikus a belső keret mérete is, mert 15 colon tekergetni kell fel-le. (Illetve az admin-menüt nem nagyon értem miért hagyod elöl.)

2012. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal, abban is, hogy grat, jó látni végre errefelé is egy igényes embert + a hozzászólások tartalmában is.


ami még szerintem nem volt: a belépésnél én csinálnék a felh.név és jelszó és belép gombok köré egy fieldset-et, ilyen 0,6os átlátszóságú háttérszínnel, valamint az "input type=sumbit" módon létrehozott gombot inkább <button></button> -nal hoznám létre, mert azt szét lehet css-elni = kinézetváltás.


Ja, és hogy be is szóljak valamiért: kezdetnek jó, de most akkor szépen állj neki html5-öt és szemléletet tanulni:

=

már "nem divat" table-tr-td-/td-/tr-/table módon oldalt építeni, ne értsd félre, ígéretes munka, csak mielőbb szokj át a <div>-ek kizárólagos használatára.

a másik: egyrészt nem igazán szép dolog break-ekkel pozicionálni /a div-ek megtanulása után már fel sem fog merülni ilyesmi benned,/ de ha mégis, nos:


A szabványkövető valid oldalon minden tag-et le kell, hogy zárj

<br> helyett már <br/> -t illik használni, stb..


van egy egész jó alapkönyv, valami "HTML és CSS webszerkesztés stílusosan " címen, egy-két napos olvasmány lesz neked ezzel az alappal, szóval nem megerőltető, de mindenképp hasznos, hogy a mai trendek szerinti módszereket sajátítsd el!


Sok szerencsét a továbbiakban!

2012. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!