Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a honlapom? Ötletek?

Milyen a honlapom? Ötletek?

Figyelt kérdés

Hali!

Elkezdtem egy honlapot, js, php, html, mysql alapokon. Vélemény? Még akadnak hibák, esetleg ha talál valaki hibát leírhatja.

Honlap: [link]



2012. jún. 6. 21:03
1 2
 1/12 Mara Acoma ***** válasza:
Nagyon klassz, ügyes vagy:)) Csak egy apró észrevétel: Ha nem mozgatom az egeret véletlenül a békucira, nem tudni hogy a menüket jelzi. Valahogy egyértelműsíteni kéne...
2012. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ötlet? :D Mire gondolsz?
2012. jún. 6. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik!

Egyetértek az elsővel. Szerintem kis mozgó nyilakkal kellene az állatokra terelni a figyelmet! :))

Egyébként tényleg, nagyon ügyes vagy, jó kis oldal! :D

2012. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mara Acoma ***** válasza:

Első vagyok


Pl a békuk alá lehetne írni vhogy a menüpont nevét.

2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

No! Végre egy olyan oldal, amitől nem kapok szemrákot!


Ügyes design, nekem tetszik.

Pár észrevétel:

- Az ablak lehetne nagyobb, kicsit furán néz ki a 22"-es monitoron.

- A szedésen lehetne még javítani (ne alap betűtípus legyen)

- A linkek színének a kék erre a háttérre nem mutat jól.


Amúgy csak így tovább!

2012. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :D

A tanácsokat megfogadom :D

Még várom az észrevételeket, hibákat.

2012. jún. 6. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha rákattintok valamelyik teknősre ott nem ezek a giga nagy betűkkel kék szöveg kéne, hanem inkább egy a stílusba beleillő felírat, amit akár képpel is megoldhatnál. Meg a dátumok betűstílusa is lehetne valami szebb, mert ezek így elég gagyi hatást keltenek.
2012. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Grafika, képek: szépek, egy galéria jól mutatna

Linkek: Sok formázva van, vagy csak kép, de azok a kékek nem passzolnak. CSS-ben így tudod a linket formázni(sorrend: nem látogatott link, ha ráhúzod az egeret, látogatott link) :

a {

stílus;

}

a:hover {

stílus;

}

a:visited {

stílus;

}

Menü: Tényleg jó volna a tekik alá ráírni, hogy melyik menüpontot takarja, de ez a menü király.

Kapcsolat: Egy űrlap jó lenne, de a spam robotok kedvelik. Ha csinálsz egy űrlapot, akkor rakj be valamilyen védelmet.

Egyébként szuper az oldalad.

2012. jún. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eléggé fasza, nekem bejön, annyi, hogy én a horizontális scrollbar-t a helyedben eltűntetném :)
2012. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik. tényleg a betűkön kellene változtatnod, mondjuk lehetne a betűtípus georgia vagy trebuchet ms. a betűszín tökéletes. a linkek nem tetszenek egyedül. más szín jobb lenne. tényleg nagyon jó amúgy, gratulálok! :)
2012. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!