Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Változtattam a honlapom...

Változtattam a honlapom tartalmán, de csak egy pontban, most mégis valahogy lekerültem a google-ben, miért?

Figyelt kérdés
Változtattam a html honlapom tartalmán, de csak egy pontban... mégis hátracsúsztam a google találat listáján adott kulcsszavakra. Az oldal nem rég indult és már majdnem 1-es volt a rangom, mikor ezt véghezvittem, és onnantól lecsusztam 7-8 rp ig. Mi az oka, mikor fog visszaállni?
2012. márc. 12. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Oka? az hogy mindenki előrébb akar kerülni :D nem csak te vagy a világon :) semmi köze a változtatáshoz.


a google algoritmusok alapján folyamatosan rangsorolja az oldalakat... hol előrébb leszel, hol hátrább... épp ezért mindig figyelned kell, és ha kell, dolgozni az ügyön, hogy elöl maradj, ennyi :)

2012. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!