Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy ingyenes honlapom,...

Van egy ingyenes honlapom, szeretném .hu-ssá tenni. Kell hozzá webtárhely?

Figyelt kérdés

Mihez tudok kezdeni, ha csak domaint vásárolok és tárhelyet nem? Lehet ezt később módosítani?


Tegyük fel: van egy gportalos honlapom, de szeretném, ha a .hu-ra is beugrana, ne kelljen az érdeklődőknek ilyen hosszú címet begépelni.


2012. máj. 4. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet később és domain általában elég, csak tudni kéne, hogy a gportalhoz lehet-e használni...
2012. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csiß ***** válasza:
H jól látom a gportálos oldalon valami krediteket lehet venni,amit extra szolgáltatásokra lehet költeni.Ez tartalmazza pl a "Megváltoztathatod a portálod webcímét (URL-jét)." részt is,de nem írja részletesen a súgó hogy ez miben merül ki (lehet e saját domaint rendelni az oldaladhoz pl).Elvileg a vezérlőpultban van egy "Extrák" menü.Ott nézz szét hogy mit ír.Nekem nincs gportálos oldalam igy nincs vezérlőpultom sem hogy lássam mi van ott :P
2012. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A gportal csak egy példa volt, hirtelen az jutott eszembe, mert gondolom a weebly.com-ot kevesebben ismeritek. Szóval a lényeg: ha vásárolok egy domain címet, akkor azt át tudom irányítani a már meglévő ingyenes honlapomra.


És ha később nem ingyenes honlapot szeretnék? Akkor vásárolhatok hozzá bármelyik cégnél tárhelyet, ahova aztán feltölthetem a fájljaimat?

2012. máj. 4. 12:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Csiß ***** válasza:
Én azt tudom javasolni hogy bérelj egy tárhelyet és hozzá egy domaint ugyan annál a szolgáltatónál (a legtöbbnél lehet mindkettőt).Az ingyenesekkel csak a baj van :)
2012. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na igen, ez lenne az optimális, csak az a gond, hogy nem értek a HTML, PHP stb, nyelvekhez, tehát én csak a designt tudnám összerakni. Azzal is csak a gond van, hogy pénzt kellene kiadni, hogy valaki meg is csinálja nekem, hogy az úgy működjön, ahogyan én elképzeltem a grafikus felületen.

2012. máj. 4. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen sport, neked kell eldönteni, hogy megéri-e.
2012. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csiß ***** válasza:

"Hát ez ilyen sport, neked kell eldönteni, hogy megéri-e."

Egyrészt igaza van a kolegának.


Másrészt javasolnék neked egy ingyenes portalrendszert.Ehez nem kell "programozónak" lenni.Ehez totálisan elég ha a guglit bújod :) van magyar nyelvű fórom stb.Szerintem kezdőként is menni fog !


[link]


esetleg "ingyenes" tárhelyeken is ki tudod próbálni.a legtöbb ilyen "szolgáltató" támogatja.

2012. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez olyan dolog, hogy saját designt készíthetsz hozzá? Vagy vannak sablonok, és abból lehet válogatni? Azt hittem a Wordpress csak blogolós oldal. Ezek szerint nem!
2012. máj. 4. 20:52
 10/11 A kérdező kommentje:
És egyébként melyik honlapszerkesztőt ajánljátok? Dreamweaver, Fireworks? Mi a különbség a kettő között?
2012. máj. 5. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!