Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy programozó kb. mennyiért...

Egy programozó kb. mennyiért csinálna egy ilyen oldalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy refback oldal szeretnék működtetni.

Ilyet mint a ptc-ajanlatok.hu, a kínézet már meg van.

Ha esetleg valaki aki olvassa a kérdést megtudná csinálni,

az jelezze!


2011. okt. 27. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
80e Ft felett az biztos
2011. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kb:350000Ft ért csinálnék ilyen oldalt. Nem a grafikáján van a hangsúly, hanem az úgymond tudásán. A grafikai rész az nem egy nagy nehézség.Ha kis hétköznapi funkciós oldalt szeretnél az megállja a helyét 80 körül pár sql adatbázissal egyben.
2011. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok előttem szóló mire érted hogy kis hétköznapi?
2011. okt. 27. 20:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah és tartalom kezelővel lenne annyi?
2011. okt. 27. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ilyenekbe belemenni, hacsak nem komoly vállalkozásról lenne szó. Abba viszont sok pénzt kéne befektetni, illetve jó tanács, hogy rakj ki hirdetéseket az oldalra. Én a "cigányszerkesztés" híve vagyok, azaz ilyen-olyan fórumokról összeszedegetem a dolgokat, azt lesz belőle valami. Az egész arra volt elég, hogy kb. 50 ezret összekuporgassak magával az oldallal. És még amit webshopban elpasszolhattam.
2011. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen dolgokra gondolsz? miket szedtél össze? egy ilyen oldanak teljesen egyedinek kell lennie szerintem
2011. okt. 27. 22:08
 7/8 anonim válasza:

tartalomkezelővel együtt annyi.

Ha nem vagy biztos az ötletedben, készíts cms rendszerrel saját oldalt pl joomla val és ha beválik fogadj fel egy szakembert. Azonban ha egyedi igényed van akkor menj el egy informatikus szakemberhez és kérj árajánlatot ami ingyenes, lehet a töredékéért is megcsinálják, hiszen hatalmas különbségek vannak a vállalkozások közt.


Mert az ember nem szívesen dob ki több százezret egy lehet besülő ötletért.


vagy ha feladsz hirdetést lehet valaki szakember megcsinálja neked x összegért olcsón feketén....

2011. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom az is lehet hogy megpróbálom magam elkészíteni de az meg nagyon sok idő lenne.
2011. okt. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!