Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy programozó (vagy programoz...

Egy programozó (vagy programozó team) mennyiért készítene el egy honfoglalo.hu szintű oldalt?

Figyelt kérdés

tudom,hogy az ilyen oldalt nagyon neghéz megszerkeszteni és összetett.

kérlek,ne nézzetek hülyének,és nem kell a duma,hogy az nem olyan egyszerű,mint gondolod,meg blablabla.köszi!


2009. ápr. 27. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezek nem olyan információk amit szellőztetni szoktak, szóval pontosan nem lehet tudni. Mindenesetre súlyos milliókban lehet mérni, az biztos.
2009. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én egy egyszerü beregisztrálós képfeltöltös belsölevelezős

forum chat stb akartam csináltatni ami nek egyszerü felépitése van semmi cicoma

arra mondták hogy 300 000 től

2009. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
biztosan nagyon sok( több millió ft.)ba kerülne, pl. a honfoglaló egy nagyon komoly flash animáció, amit összetett szerver oldali JavaScriptek vezérelnek és kapcsolnak össze
2009. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Az az igazság hogy hiába csináltac magadnak profi weblapot

ha nincs megfelelő reklám propagandája

! feleslegessen kidobott pénz

:(

A REKLÁM meg drága

sajna

2009. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A JavaScriptes kolegának üzenem, hogy ha nem ért valamihez, akkor inkább ne szóljon közbe, mert magából csinál bohócot.

A JavaScript éppen hogy nem szerveroldali, hanem kliens oldali programozási nyelv. Nem mellesleg kicsit többről van itt szó mint flash animációról, bár való igaz, hogy a játék felülete flash alapú.

2009. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért én még továbbhelyesbítenék.:) A JavaScript nem programozási nyelv. Szkriptnyelv. Benne is van a nevében. Mindenesetre nemigen tudnátok olyan összeget mondani, amiért én egyedül hajlandó volnék nekiülni egy ilyen fosnak...
2009. máj. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ismerösömé az egyik ilyen oldal neki (ez egy cégként bejegyzet vállalkozás ) fél milliobol kijöt egy hasonlo szintü oldal.nem reklámozok de elég hires oldal :)
2009. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!