Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért jobb a www.valami.hu a...

Miért jobb a www.valami.hu a www.valami. Gportal.hu lapnál?

Figyelt kérdés
talán keresőoptimalizálás miatt vagy miért?Azt tudom hogy összekattintgató izék csak azt nem tudom hogy miért baj.
2011. febr. 22. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a gportal-on pl. egy webáruházat létrehozni...nem megy? Na, ez egy érv az ezerből.
2011. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

abszolút nem baj...


de mondjuk eléggé égő egy cégnek, ha azt a 10E Ft-ot nem tudja/akarja kigazdálkodni egy évben (tárhely+domain)

milyen lenne már: mol.gportal.hu :P


de amúgy a probléma pont az, hogy "összekattintgató" és nem egyedi...


amit a cégemnél tolunk szolgáltatást pl. az sem futna ilyen ingyenes sz*ron (már elnézést)...

de ha futna sem lenne jó, mivel ingyenes (leterhelt szerverek) és nekem a válaszidő nagyon fontos (pontosabban a megrendelőknek)... Átlag Válaszidő: 0.0259 másodperc

2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hogyan lehet valaszidot kiiratni? egyaltalan js vagy php? és a mysql-ét hogyan kell?


jah nem igy kell kérdést feltenni? :P

2011. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Válaszidő: <i><?=$this->benchmark->elapsed_time();?> másodperc</i>


CodeIgniter :P

2011. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy százezredik semmitmondó rajongó oldalt akarsz akkor tök mindegy. Egy komoly cég viszont nem engedheti meg magának, hogy a nevéhez ilyen gagyi társuljon. Személy szerint nem nézem a g mint gagyi portált mert idegesít.
2011. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kibővítve a többi választ.

Mert a gportal egy "sablonos, primitiv" katogtatható oldalt, ahol 2 perc alatt alap elemekből össze raksz ugyan olyan oldalt mint még vagy 100 olyan.

És ez sima kis tárhely, nem tudom mekkora és hogy mennyi mennyiségben tudsz feltölteni rá, de amúgy is ratyi az egész.

alapból ha ilyen aldomain-en fut egy komolyabb vállalkozás honlapja az már megint csak ciki, mert ebből sokan (akik értik) azt következtetik hogy még a honlapot sem képesek megcsinálni.

Napjainkban a cég honlapoknak nagy szerep jutott, az ember megítéli a céget az oldal alapján...


Tehát röviden, nem mindegy hogy egy ocska 700 FT-s tenisz cipőt viselnél, vagy egy 20000-30000 FT-s NIKE-t.

2011. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az építő iparban mindennap keresgélve az ISTENI keresőben GYAKRAN sokkal jobb helyen vannak ingyenes pl: .mlap . glap stb oldalak mint a drágán fizettet "profi webmajszter" weblapok, akiknek alig van látogatójuk, és néha a dizájn is csúcsra alulmarad :( .

De a saját jobb :)

2011. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egy nagy cégnek tényleg cinkes lenne ha a G-Portálon csinálna oldalt. Magáncélra viszont megfelelő.


Tényleg van rajta sok ratyi oldal, viszont azokat általában 10-16 év közötti gyerekek csinálják, úgyhogy nem kell rajta csodálkozni.

Meg lehet csinálni igényesen is. Annyi, hogy nem kell telerakni mindenféle fossal. Elég nagy választék van a témák között is. Van köztük sok igényes kinézetű. De ha azok sem jönnek be, akkor még CSS kóddal egyénivé tudod alakítani. Csak érteni kell hozzá.


Nekem 2007 óta van G-Portál oldalam. Elég sokáig suta volt a kezelőfelület és a témák között is eléggé gagyik voltak, de már eléggé sok fejlesztésen ment át a rendszer.

Az alap tárhely asszem 50MB, de azt is a végtelenségig tudod bővíteni.

Az ára 50 kredit/100MB (jelenleg 55kredit=500Ft)

Így drágább, de minden decemberben két hétig szokott lenni egy olyan akció, hogy mindent 10 kreditért adnak.


Amúgy a GPortál foglalkozik rendes tárhelyek üzemeltetésével is.

Itt a címük: [link]


Az mlapot is próbáltam, de nem voltam vele elégedett, hiába ingyenes. Gagyi + nem tudod olyan szabadon szerkeszteni, mint egy G-Portál oldalt.

2012. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tévedtem. A régi rendszerükben volt 50MB, Jelenleg 300MB jár hozzá.
2012. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!