Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla-hoz honnan tudok...

Joomla-hoz honnan tudok sablonokat szerezni, amik ingyenesek és teljes funkciókkal rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Joomla 5-t használok. Egy egyszerű weboldalt szeretnék késziteni, projekt bemutatásra, elérhetőségekre, esetleg még pár aloldal. Van valamilyen megoldás, hogy fizetős sablonokhoz hozzátudjak jutni és ne kelljen évente 100 dollárokat fizetni? Esetleg van olyan alkalmazás amiben eltudom késziteni a weboldalt, és az tud menteni úgy, hogy a Joomla-ba telepitsem. Ne kelljen külön szerkeszteni a html fájl és a többi dolgot. Eddig WordPress-t használtam, de most a Joomla5-re álltam át.

Segitséget nagyon köszönöm!



jún. 21. 08:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves gentoojedi Úr!


Nem Barnabás a keresztnevem.


Másrésztől, az oldalt nem azért üzemeltetem, mert van egy ilyen mazoista passzióm, hanem mert a munkáltatóm anyacége hozzánk vágta, hogy "nesztek, itt a weboldalatok, ezt kell használni", én meg elvállaltam.

Nem szeretném lepasszolni, rendbe szeretném tenni, ez viszont nem csak rajtam múlik.

jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!