Van valakinek ötlete milyen programot hozzak össze szoftverfejlesztő záródolgozatként?
Milyen szintű tanfolyam ez, ahol a tetrisz nem hogy nem piti feladat, hanem még túl nagy falat is? Miket tanultatok? Mi a pontos követelmény?
Csak mert csípőből GyakoriKérdések crawlert javasoltam volna, de ha a tetrisz nagy falat...
Az meg nagyon rossz hozzáállás, ha tutorialban gondolkodsz. Az egésznek az lenne az értelme, hogy TE találd ki, hogyan írd meg a programot, 1) felhasználva a tanfolyamon tanultakat, 2) közben új megoldásokat keresve, új technológiákat megismerve.
Jesszus atyaúristen, milyen fejlesztő szak az, ahol egy tetris túl nagy falat szakdolgozatnak??
Meg tutorial videó szakdolgozathoz???
Beszarok a röhögéstől. :D
Egy kollégam, egy mesterséges intelligenciát írt, ami emberektől tanult szöveg és képfelismerést, majd statisztikát készített a tanulási folyamatról egy csilivili modern reszponzív oldalon.
Neked meg tetrishez youtube tutorial :D :D :D
Piacképes tudás az egyemen a nagy lószart...
Csinálj egy célzást segítő progit egy 2d billiárdhoz amivel a neten játszhatnak egymással a jónépek. Egy áttetsző Windows ablakba rajzolnak segédvonalakat ami a billiárd asztal felett van.
Vagy csinálj egy saját ötletekkel feltúrbózott tic tac toe játékot.
#3
Megnézném azért az a mesterséges intelligenciát, amit egy diák rak össze.
Elképzelem, hogy a kedves hozzászólónak vannak "kollegái", akik ráadásul MI-t írnak szakdolgozatnak, teljesen reális állítás, egy pillanat és visszajövök válaszolni, csak éppen kiugrom a Jupiterre egy zsebkendőért. Ez legalább annyira reális, mint amit állítottál.
A kérdésre válaszolva, én Programozás 3 beadandónak készítettem egy módosított Game of Life-t, ami tulajdonképpen egy automatizált játék. Módosítottam rajta, annyit hogy két játékos játszhatja, minden játékos 8 sejtet rakhat le először, elindul a játék és fejlődnek a sejtek folyamatosan. Az a sejt, amelyik már egyszer meghalt, és újraéledt, az egy tapasztalattal gazdagodik, minden 3 sejt tapasztalatszerzésekor egy egységgel nő a játékos pénze. Természetesen meg van különböztetve a két csapat. 50 egységnyi pénznél lehetett új sejtet lerakni a pályára stb.. Na most ez bonyolultnak hangzik, de például az alap Game of Life menne, rengeteg leírást találsz róla a neten, de valami csavart rakj bele, mert a Ctrl+C, Ctrl+V nem munka :)
Mivel a tetrist hoztad fel példának, ezért emellett valami póker, vagy römi, vagy egyéb kártyajátékot javasolnék még neked, winform vagy WPF-ben meg tudod csinálni kényelmesen.
Itt senki nem járt egyetemre, mindenki a youtuberól tanult programozni? :D :D :D
Ha ezt sem tudjátok eszik-e vagy isszák az MI-t, mi a k#rv# anyátoknak böfögtök bele?
Azt meg beismerem, hibáztam, elkerülte a figyelmem, hogy tanfolyamról van szó, ha ezt előbb észreveszem eleve nem feltételezem, hogy a kérdezőnek van bármiféle tudása, így már azért teljesen jogos a kérdés.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!