Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van rá valamilyen módszer,...

Van rá valamilyen módszer, hogy egy windows-os dialógust megjelenítsek egy 3D-s test felszínén?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ezt kifejthetnéd !! :)
2016. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Virtuális 3D-s térben lehet-e windows-os dialógust megjeleníteni eseménykezeléssel együtt. Tehát kiszórom a windows ablakokat 3D-ben (elforgatva, méretváltoztatva) és kattintgatok rajtuk. Van-e olyan könyvtár, vagy engine, vagy .NET-es eszköz, ami ezt támogatja?
2016. febr. 14. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni, de nagyon kíváncsivá tett ez az érdekes kérdés. Komolyan !
2016. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy 4 éve válaszolgatok itt, de még ilyen jó kérdéssel nem találkoztam. Várom én is a válaszokat.
2016. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

Elnézést, ha hülyeséget mondok, talán a JanusVR böngésző tud ilyesmit.

[link]

2016. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon látványos dolog lehet, csak nem igazán értem hogy mire jó.
2016. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ablakkezelo meg windows Xp-re, ahol az "asztal" egy körpanorámás tájképben volt. Az ablakokat a "térben" bármilyen irányba el tudtad tolni, forgatni. Szuper eye candy volt, de ugy 1 ora után nagyon rá lehetett unni. Ez még abban az időben volt, amikor Linux alatt éppen megjelent a compiz. Ezeket ma már senki sem használja, mert teljesen értelmetlen, és csak fárasztja a szemet.
2016. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!