Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók, diákként kerestet...

Programozók, diákként kerestetek pénzt a programozással?

Figyelt kérdés

Szeretnék programozó lenni, már el is kezdtem itthon tanulgatni (szakirányú iskolába még nem tudok menni de hamarosan).

Nem éppen gazdag családból származom így nagyon örülnék neki ha tudnék vele pénzt keresni amiből tudok tanulni.

Mennyi az esélye annak h egy noname gyereket kérjenek fel arra h elkészítsen egy weboldalt? (egyszerű HTML-es dolgoktól kezdve a webshoppokig, bár azért 2-3 év kell mire eljutok eddig)


2016. jan. 29. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Mivel tudod garantálni azt, hogy a webshopom biztonságos lesz, hogy nem törik fel? Mivel tudod garantálni azt, hogy olyan munkát adsz ki a kezedből, amit ha egy másik fejlesztő átvesz, tudja tovább folytatni (tehát az ipari szabványoknak megfelel)?"


Ezeket senki sem fogja neked garantálni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy átvenni sem fogja senki, mert olyan nagyon ritkán van. Még open-source frameworkre épülő weboldalakat se nagyon vesz át senki.

2016. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én vidéki egyetem végzése alatt is dolgoztam. És nem minimálbérért, ahogy egyesek gondolják. Pesten a többszöröséért lehet találni munkát és több is a lehetőség.
2016. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok esély van erre. Ha összejönne, sanszos, hogy csak feketén.

Habár az egyik volt osztálytársam középsuliban dolgozgatott egy wow szervernek, mint fejlesztő. Nem pénzt kapott, hanem a gépéhez 1-2 új cuccot (videókártya stb).


De a lényeg, hogy ez ne szegje kedvedet. Légy kitartó és türelmes, egy idő után meg fog az térülni.

2016. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csesszétek már meg, még a gyakornokokat is szinte ingyen dolgoztatják....
2016. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sőt, van olyan gyakornok, amelyik fizet is érte. Pl. ügyvéd.

Csak ezek nem a szoftvermérnök gyakornokok.

2016. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!