Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Velemenyek a Python rol?

Velemenyek a Python rol?

Figyelt kérdés
Megeri -e komolyan foglalkozni vele? Es milyen komolysagu programokig lehet vele elmenni?

#ptyhon
2014. júl. 25. 14:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Már nem azért, de bármi, ami képes egy arrayt memóriában tárolni vagy kiírni egy .txt-be, az képes adatbázist kezelni. Csak meg kell írni az adatbázis rendszerét.
2014. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, a kérdező arra gondolt, hogy meglevő RDBMS-hez csatlakozni...és a válasz: igen, persze.
2014. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És persze nem csak relációsokhoz, kedves előző!
2014. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
valóban.
2014. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
túl hamar küldtem el. szóval: "valóban, bár nem is állítottam, hogy csak relációs adatbázisokhoz lehetne használni. Ugyanakkor azt feltételeztem, hogy a kérdező valószínűbb, hogy MySQL-lel fog kezdeni, és nem MongoDB-vel.
2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
MySQL el meg nem foglalkoztam, MongoDB vel igen Node.js el
2014. júl. 25. 16:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor én kérek elnézést. :D
2014. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz nyelv, tele van bugokkal.
2014. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nagyon rossz nyelv, tele van bugokkal."

Ezt remélem, senki nem hiszi el, azon nyelvek egyike, amit egyre komolyabban használnak az iparban (mármint az informatikaiban), és nem véletlenül.

2014. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Egy soros modbus relé panelt kellett volna működtetnem PC-ről, így került képbe a Python. Sajnos segítségem nem volt más csak a chatgpt (ami nem kevés). Egy napi vergődés után sem mentem semmire a Pythonnal.

OK, hogy zöldfülű vagyok és nem értek hozzá, de hogy a belépő szintű dolgok beállításával (pl. elérési útvonalak) sem sikerült megbirkózni AI támogatás mellett sem, az azért nem a "felhasználó barát"-ságot igazolja.

Per pillanat a hócipőm tele van vele, pedig annyi szépet írtak róla.

Nagyon frusztrál, hogy semmire sem mentem vele....

szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!