Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kezdjek bele a DirectX...

Hogyan kezdjek bele a DirectX programozásba?

Figyelt kérdés

Én játékfejlesztő szeretnék a későbbiekben lenne, és mivel a c++/DirectX combot használ mindenki ezért elhatároztam hogy ebbe az irányba megyek el én is. A c++ már elég jól kitanultam 3-4 év alatt, így gondoltam hogy jöhet a DirectX, de nem tudom hogyan álljak neki. Mit olvassak/milyen videót nézzek (nem feltétlen magyar, de ha magyar akkor különösen örülök). Kérlek mondjatok tutorialokat/könyveket amik szerintetek a legjobbak.

Esetleg egy enginet jobban ajánlatok mert már manapság mindenhol ezt használják? Ha igen akkor ahhoz is tutorialokat? Illetve az engine-ekből szokott lenni ilyen tanulóknak való verzió ami mindent megad, de ingyenes?



2014. jún. 17. 18:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A C++ annyi köze van a C-hez mint a Java-nak.

Feltéve ha jól csinálják.


A tanulást kezd a felejtéssel.

2014. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Tanulást tényleg mondjuk google használattal kéne kezdened, anélkül semmit sem fogsz érni...


De ma jó napom van, tessék DirectX tutorial:


[link]

2014. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!