Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kb mennyi idő alatt lehet...

Kb mennyi idő alatt lehet megtanulni a html és a css programozást? Mikor érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezek nem programnyelvek, hanem leíró nyelvek, és attól függ mennyit foglalkozol vele. Hogy mikor érdemes kezdeni ? Március 8-án 06:23 perckor.
2014. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mé' hónap ZH ? Akkor kezzd el még ma...
2014. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

megtanulni könnyű, alkalmazni tudni egy egész oldalra az már nehéz, és elképzelés szerint, szépen alkalmazni pedig sok idő.

összegezve: kis idő megtanulni. Alkalmazni tudni sok idő, és akármit, szépen megcsinálni sok-sok idő.

És hogy mit jelent pontosan ez az idő, az tőled függ.


Akkor érdemes elkezdeni, amikor azt érzed hogy tudni akarod. Ha nem érdekel annyira akkor két év múlva sem lesz érdemes. Ez milyen kérdés..?

2014. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy mikor érdemes kezdeni, úgy értettem hogy pl hány éves korban
2014. febr. 21. 19:59
 5/9 anonim válasza:
Hát én 13 éves koromban kezdtem és egész jól megy. Hogy mennyi idő alatt... Hát habár én egy kicsit későn fedeztem fel, de van egy program (WeBuilder 2008) amivel elég gyorsan meg lehet tanulni. Ez a program nem egy tanuló program hanem már CSS, HTML dokumentum szerkesztő, de ha van valami fogalmad a html nyelvről egész gyorsan kiismerheted magad.
2014. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem ezt egész fiatalon is meg lehet tanulni, nem kell hozzá sok idő, bár némi angoltudás szükséges hozzá
2014. febr. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem 5-6.-osan már elkezdheted, ha jó angolos vagy, és ajánlom figyelmedbe a w3schools weboldalt is.
2014. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Pont annyi éves korban, ahány most vagy!

Nem a kortól függ. Az absztrakciós képesség vagy megvan, vagy nincs.

2014. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HTML-t és CSS-t elkezdhetett amint tudsz olvasni, és meg tudsz nyitni egy szövegszerkesztőt/böngészőt. De érdemes várni, míg tudod értelmezni az angol nyelvű szöveget. Én szerintem 7. osztályban keveredtem vele össze először. Megtanulni teljesen semmit se lehet, legfőképpen, hogy egyfolytában fejlődik, de ha intenzíven tanulod (napi 2-3 óra legalább) pár hónap alatt össze tudsz majd dobni egy átlagos STATIKUS weboldalt.
2014. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!