Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tényleg ilyen jól lehet...

Tényleg ilyen jól lehet keresni programozóként?

Figyelt kérdés

"Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Karán végzettek átlagosan 2,2 hónap alatt találtak állást, és nettó 224 ezer forintot keresnek havonta."


Kezdőfizetésnek nettó 220 ezer forint nagyon nem rossz, főleg a jelenkori Magyarországon. :)



2013. ápr. 29. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Természetesen otthon kell gyakorolni, de az egyetem ad egy nagy löketet.
2013. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mint ahogy azt már mondtam, szerintem csak akkor válhatsz jó programozóvá, ha nem csak a pénzért csinálod, hanem érdekel is a dolog... Amellett, hogy jól programozol nagyon sok fantázia és kreativitás szükséges hozzá. Egyszóval ha ténylegesen ezt akarod csinálni és szívből teszed nem pedig azért mert "biztos jól fogok keresni", akkor többszörösét keresheted akár Magyarországon is.
2013. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!