Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 15 évesen hol találok programo...

15 évesen hol találok programozói munkát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 19:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Java, JavaScript, PHP, C, MySQL.


Ezek alapból olyan nyelvek, amiket nem ismerhetsz eléggé 15 évesen ahhoz, hogy fizető állást kaphass. Ha az ember 15 év tapasztalattal rendelkezik, akkor sem ismerheti ezeket profi szinten. 1-2ezer forintért kisebb programokat írhatsz esetleg, ha van akinek kell. De tényleg, mutasd meg mi volt a legösszetettebb program amit csináltál.

2013. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Az, hogy milyen komoly programokat írtam eddig, nem tükrözi, hogy milyet tudok. Hogy ne csak üres szavak legyenek ezek, írj le te egy "komoly" programot, amit én aztán megcsinálok és forráskóddal együtt elküldök nektek.
2013. febr. 11. 19:46
 13/35 anonim ***** válasza:
Inkább az eredeti linket nézd, mert ez elég gyatra lett így.
2013. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ja, és C-n.
2013. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ezt a feladatot már láttam egy könyvben. Nagyon jó. :D
2013. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Ennél valami bonyolultabb feladatot adj, nem foglalkozom 2perces projektekkel.

Egyébként tavalyi informatikaversenyen majdnem ugyanez a feladat volt. :D

Szóval adj egy olyan feladatot, ami nem "tanfeladat", vagyis még hasznosításbeli feladata is van. Mivel arról beszéltünk, hogy mi a maximum, amit meg tudod csinállni, írd le azt, ami a te legnagyobb programod.

2013. febr. 11. 20:02
 17/35 anonim ***** válasza:

12 perce adtam fel, mégsem csináltad meg, pedig állítólag két perces feladat. Persze, hogy verseny feladat, hiszen ezt minden programozó ismeri. Direkt nem nehezet kértem, emrt kíváncsi voltam, hogy csinálsz meg egy ujjgyakorlatot, de ha fárasztó, akkor hagyjuk.

Jó, akkor kérek egy olyat, hogy elsőrendű logikai formulák formájában bekér a program premisszákat és konklúziót, és eldönti, helyes-e a következtetés. Ezt is C-ben.

2013. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Adjunk valami érettségi feladatot.
2013. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Én is tudok ilyet. Ott az 1000 ajtó problémája. Van 1000 ajtó, és egy ráérő karbantartó. Kezdetben minden ajtó zárva, azután kinyitja az összeset, azután megváltoztatja minden második állapotát, azután minden harmadikét, egészen addig, amíg csak az utolsót változtatja meg. A végén nyitva maradt ajtók számát szeretném sorban.


Amúgy ha azt hiszed, hogy egy 15 éves programozónak majd nem unalmas munkát adnak, amikor még a tapasztalt programozóknak is adnak fárasztó munkákat(pl. hibakezeléses délutánok mindig érdekesek, de mindenki csinálja, mert kicsi a cég) akkor haaaatalmasat tévedsz.


Ha ez nem jó, akkor írj már egy szövegszerkesztőt. Egyszerű funkciókkal, mint szövegigazítás, dőlt és félkövér karakterek, mentés, betöltés. Bármiben.

2013. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

A szövegszerkesztő egy Windows-os notepad szerű cucc?

Vagy egy Word szerű?

2013. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!