Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Igen nehezek a láncolt listák,...

Igen nehezek a láncolt listák, hogy tanultátok meg? Nem bírom értelmezni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 20:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem értem még mindig.

És az a legszörnyűbb,hogy nem tudom elmagyarázni azt amit nem értek.Teljesen összezavarodtam már az elméleti részt sem értem.


A gyakorlati része sokkal bonyolultabb mint megérteni.

2012. jún. 27. 20:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor írd körül amit nem értesz elméletből!
2012. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 iostream ***** válasza:
Próbálj meg implementálni egyet. Ha az megy, akkor érted az elméletet és a gyakorlatot is. Ha kell, rajzolj.
2012. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Rajzoljak?

De mit rajzoljak le?

A könyv nem ír erről?

2012. jún. 28. 15:53
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Írtam hogy írd körül amit nem értesz, a láncolt lista az egyik legegyszerűbb adatszerkezet. Ennél csak bonyolultabb adatszerkezetek vannak. Nem tudom mit szólnál egy AVL fához vagy egy hasítótáblához vagy egy fibonacci kupac-hoz, vagy a Miller Rabin teszt-hez vagy az RSA algoritmushoz, vagy esetleg egy TCP/IP csatorna felépítéséhez vagy annak modelljéhez és csak néhányat említettem.

Ha körül sem tudod írni amit nem értesz és ráadásul ilyen egyszerű dolgot akkor inkább hagyd az egészet nem neked való. Lehet hogy más területen kiváló lehetnél.

2012. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Na ezt ajánlom átnézésre:

[link]


Ha ez sem megy, akkor az előzményeket is tedd rendbe, nézd végig az alapoktól:

[link]


;DÁvidÁM

2012. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!