Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Cryengine 3 - hogy kezdjem?

Cryengine 3 - hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Most töltöttem le a Cryengine 3-at, és szeretném megtanulni használni. Ez egy olyan motor, amiből programozói ismeretek nélkül is kihozhatók elég durva eredmények, ezért választottam ezt. Hogyan kezdjek neki ? Csináltam már Cryengine 2-vel pályákat, de az nem az igazi... Én most nem csak a felszín formázására, vízszintre, és cuccok lepakolására gondolok, hanem sokkal többre.

Megtanulható ezzel a motorral a textúrázás, modellezés, és komplett Crysis 2-es küldetések létrehozása, szerkesztése programozási nyelv ismeret nélkül ?

Tudnátok ajánlani magyar nyelvű fórumokat, ahol modelleket, pályákat, leírásokat találok, hogy könnyebb legyen elkezdenem ?

Tudom, hogy a Crytek most teljesen erre épít, a Crysis 3 is ezzel fog kijönni, tehát ha ezt megtanulom használni, évekig hasznát vehetem.


Remélem sok tartalmas, és értelmes választ kapok, nyugodtan írhatnak olyanok is, akik a tapasztalataikat, saját véleményüket tudnák leírni ezzel a motorral kapcsolatban.



2012. jún. 12. 15:32
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:
Gondolom van neki dokumentációja, miért nem olvasod el?
2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

...angolul

Mire megyek azzal, ha csak a 10-20%-át tudom értelmezni ? Ezért írtam ki kérdésben.

2012. jún. 12. 18:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyenlőre elvagyok vele.. csináltam egy textúramentes szigetet, de a jelenlegi "Datebase View"-ben található objektumok nem nyújtanak valami kielégítő látványt...

Hogyan tudnám importálni a Crysis 2-ben lévő objektumokat ? Mit másoljak hova ? :)

2012. jún. 12. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Google SketchUp 8 -al tudsz bele csinálni objektumokat. Ha nem tetszik --> Irány programozni.
2012. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!