Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen nagyon egyszerű program...

Milyen nagyon egyszerű programozási nyelvet ajánlotok? (lent info)

Figyelt kérdés
Sziasztok!A gyermekem az élete árán is meg akar tanulni programozni, de sajnos nem tudok neki ajánlani programozási nyelvet, én sem tudok programozni.Tudnátok nekem olyan programozási nyelvet mondani, amit egy 11 éves gyerek valamennyire kapiskálhat?
2012. máj. 18. 22:36
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Sziasztok.


Szerintem először egyszerűvel kéne kezdeni.

Én mindenképpen ilyesmit adnék neki először:

[link]


Ha ennek sikerültek az első feladatai, lehet mást is, de ezt főként ajánlom.



Azért itt egy másik:

[link]

De én mondjuk ezt nem annyira szeretem.



Ennyit tudtam ajánlani, sok szerencsét!

2013. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 detarkende válasza:

Szerintem érdemes elkezdeni a Linuxos shell scriptekkel (bash, és habár nincsen rajta objektum orientálás (nem tud pl játékot készíteni) szak Terminalban szöveges, igen érdekes

Honlap: [link]

2014. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 iostream ***** válasza:

Azon túl, hogy ez egy igen-igen régi kérdés, ez a bődületesen nagy marhaság honnét jött:

"habár nincsen rajta objektum orientálás (nem tud pl játékot készíteni)"

2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egy 11 évesnek C++ nyelvet? Nálunk infó szakon nem tanítják középiskolában, csupán a PHP-t, JavaScriptet, illetve az ehhez társuló leíró- és stílusleírónyelvet...
2015. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!