Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » "Programozási logika" tanulhat...

"Programozási logika" tanulható ez?

Figyelt kérdés
Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy a programozásnak az alaplogikáját vagyis az alapelvét hol vagy hogyan lehet elsajátítani vagyis a teljes alapot. Ezt arra értem, hogy pl ha én most neki akarok kezdeni egy olyan programnak, amit ha futtatok akkor pl. a kurzort kicsit jobb oldalra viszi (magát a virtuális egeret, amit a képrenyőn látsz) akkor ehhez, hogyan kezdek neki? Hogyan tudom mit kell írjak vagy milyen sorrendben vagy hol kell tabulátort használjak vagy hova milyen parancs jön tehát hova mi jön? Kösz a válaszokat!

2012. ápr. 24. 15:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, hülye vagyok a matekhoz mert nem értem (nem érdekelt), de ha leültem, és tényleg komolyan vettem akkor írtam egy négyest.


Programozásnál ez nem így volt, mert az szeretnék lenni, s pár projektet csináltam, azt vettem észre, hogy jó a programozó logikám.

Csináltam pár saját projektet is.


Jelenleg python-t tanulok magamtól.

2022. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!