Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » "Programozási logika" tanulhat...

"Programozási logika" tanulható ez?

Figyelt kérdés
Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy a programozásnak az alaplogikáját vagyis az alapelvét hol vagy hogyan lehet elsajátítani vagyis a teljes alapot. Ezt arra értem, hogy pl ha én most neki akarok kezdeni egy olyan programnak, amit ha futtatok akkor pl. a kurzort kicsit jobb oldalra viszi (magát a virtuális egeret, amit a képrenyőn látsz) akkor ehhez, hogyan kezdek neki? Hogyan tudom mit kell írjak vagy milyen sorrendben vagy hol kell tabulátort használjak vagy hova milyen parancs jön tehát hova mi jön? Kösz a válaszokat!

2012. ápr. 24. 15:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
C++ objektum orientaltsaga lehet kicsit meg fogja zavarni az elejen. Valami egyszerubbel nem art kezdeni en anno pascal-al kezdtem 2 even keresztul hasznaltam kozepiskolaban. Egyetemen ezekuten ASM, C, C#, Java, Clips stb... nem okozott problemat. Algoritmust irni kell meg tanulni, ehez ajanlott olyan nyelvet valasztani amit konnyu elsajatitani.
2012. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 iostream ***** válasza:
A C++ meg még mindig nem objektumorientált :)
2012. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha joltudom a C++ generikus, objektum-orientált, imperatív paradigmak hasznalatara ad lehetoseget.
2012. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz zseninek kéne lenned, hogy 0programozási ismerettel c++tanulj otthon.
2012. máj. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát azért értem valamennyire a dolgokat, de akkor mihez kezdjek neki inkább ami kezdőknek való? Nem 100 éves programozási nyelvekre gondoltam mint a pascal vagy társai hanem valami újabb
2012. máj. 3. 13:01
 16/21 iostream ***** válasza:
Python.
2012. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

De ember..

Arra nem gondol a Te "programozó logikád"- hogy beírd goggle-be hogy: c++ programozás

Ez nehéz??

Vagy talán még fáj is?!!

Miért várod hogy mások mondják hogy mit tanulj??!!

Semmi motiváció nincs benned hogy tanulj,mert még arra is lusta vagy hogy, megkeresd hogy mit tanulj.

Másrészt,ha bele sem tudsz kezdeni akkor mit akarsz??

Tanulj összefüggő anyagokat.

Miért akarod egyből ilyennel kezdeni?

Ez olyan hogy: forma1-es versenyző szeretnék lenni, de még soha nem ültem autóban.

2012. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Te ember, mit tanuljak ha az egészből nem értek egy kukkot se? Tudod nem minden ember születik 160-as IQval mint te, hogy egyből rájöjjön mindenre és egyszer elolvassa aztán mindent tud. Azt tudnod kéne, hogy semmi alapismeret nékűl nem lehet megtanulni C++ programozni... Max python, amit a többiek írtak vagy egyéb ilyen könnyebb nyelvek de még azok is nehezek lennének egy kezdő számára. Köszönöm többet segítettél, amennyit kellett volna! :)
2012. júl. 10. 11:32
 19/21 A kérdező kommentje:
Ja és egy szóval se mondtam, hogy C++ot szeretnék tanulni még rá is kérdeztem mi lenne könnyű nyelv kezdők számára, de nemtudom ki un itt olvasni :\
2012. júl. 10. 11:33
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is pont itt tartok, de én is szerintem ahelyett, hogy a gyk-t olvasom, elkezdek Py-t tanulni és lesz ami lesz, egyébként veled mi lett 10 év után?:D
2022. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!