Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Google ingyenes weboldakészí...

A Google ingyenes weboldakészítöjével be lehet szúrni a weblapomra . Swf flasht?

Figyelt kérdés

Ha igen, elmondaná valaki, hogy hogyan? nem értek a html programozáshoz...

köszi


2012. jan. 11. 09:23
 1/8 2xSü ***** válasza:
Nem hallottam róla, hogy a Google-nak van weboldalkészítő szoftvere. Mi is ez pontosan? (Hol található a neten? Mi a pontos neve?)
2012. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bejelentkezel a gmail fiokodba, és elérhetö 1Gb ingyenes tárhely...felül a fejlécen keresgess!
2012. jan. 11. 09:29
 3/8 pcplatinum ***** válasza:
Az a leveleknek van :)
2012. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hülye azért nem vagyok:

1 gigabájt online tárhely


Online tárhelyszolgáltatássá alakul a Google Docs, derül ki a hivatalos Google blogból. A népszerű webes irodai csomag már akár 250 megabájtos méretű állományokat is támogat, ez a fejlesztés tette lehetővé, hogy az online tárterületet ne csak szöveges dokumentumok, táblázatok vagy prezentációk, hanem bármilyen nagy méretű állomány tárolására fel lehessen használni. A felhasználók 1 gigabájt tárhelyet kapnak, ahová feltölthetik fájljaikat, amiket aztán bárhonnan, bármikor elérhetnek a böngészőjükön keresztül, és meg is oszthatnak másokkal. Akinek szűkös az 1 gigabájtos tárterület, éves díjért cserébe bővítheti azt, akár 1 terabájtig.


[link]

2012. jan. 11. 09:41
 5/8 2xSü ***** válasza:

Közben eszembe jutott, hogy valóban van egy Google Sites szolgáltatás ( [link] ). Erről van szó?


Amúgy ennél van a bejegyzés szerkesztésénél az eszköztáron egy HTML feliratú gomb, ezzel lehet befűzni HTML tartalmat. A kérdés, hogy az swf fájl egymagában van meg, vagy egy működő honlapról szedted, esetleg te készítetted?

2012. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 2xSü ***** válasza:
(Nekem felül a fejlécben ilyen jellegű információ nem jelenik meg, az idézett cikkből sem derül ki, hogy ez most pontosan hol is érhető el. Ha lehet a szolgáltatás eléréséhez szükséges URL-t küld el.)
2012. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen, erröl van szó! :)

az .swf file-t én készítettem.

Megvan a gépemen, meg fel is töltöttem a google tárhelyre.

Hogyan tovább?

2012. jan. 11. 09:55
 8/8 A kérdező kommentje:
2012. jan. 11. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!