Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék egy olyan nagyítót...

Szeretnék egy olyan nagyítót készíteni mint ami a google kép nagyítója hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Most keztem csinálni egy oldalt ahol a fő oldalon lenne egy ajánló rész, ahol lenne 6 kép(filmek borítójánaak képe) és azt szeretném elérni hogy mikor rá viszik az egeret az egyik borítóra úgy nagyítsa ki mint a googlenél. Hogyan csináljam? tudnátok segíteni?
2011. dec. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az első jó lenne de ha táblázatba rakom nem müxik és látsanak a bekezdések(-1

-2)kb így:S

2011. dec. 12. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jó, akkor a kódot alakítsd át úgy, ahogy neked tetszik! Csak egy kis JavaScript ismeret szükséges hozzá.

Ha nem értesz a JavaScripthez, akkor itt lesz az ideje megtanulni, mert nélküle nem oldod meg a problémát.

Egyébként CSS hover szelektorral is megoldható, csak akkor az effekteket elfelejtheted:

[link]

2011. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged vagy segítségeteket(nem tom pontosan hogy az előző kommentet te írtad e ezért fogalmaztam így) A jqvery jónak tűnik bár nem értem hogy ha kiszedem a fehér hátteret a képek mögül az mér bántja őt de ha benne hagyom az meg dizájn romboló:S
2011. dec. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!