Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A G-mail hibája, hogy nem...

A G-mail hibája, hogy nem jelennek meg a weboldalkiegészítő képek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jelenik meg a g-mail-nél egy kép se, gombok semmi, belépve is csak szöveg, de képek 0.

Így néz ki nálam: [link]


Google+ is ezt írja: ez a szolgáltatás "jelenleg nem elérhető"...


Napok óta ez van.. Valaki más is tapasztalta ezt??? Vagy csak valami nálam nem stimmel??


Képek megjelnítését engedélyezi a böngészőm.

Próbáltam chromal, firefoxal, IE-vel, operával, safarival.. mindegyiknél ugyanezek a hibák jelentkeznek.. Mi lehet a gond?? Minden más weboldal tökéletes... Router beállításoknál sincs elcseszve semmi..


Most kajak a google bénázott vagy mi az isten lehet a gond???


2011. nov. 11. 04:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Gmail és google+ belépve így sincs semmi kép és "ez a funkció jelenleg nem érhető el..." írja. a google+.. rohadt idegesítő, hogy egyszerűen nem tudom normálsian használni mert nem látom a törlés gombot a dőlt betű stb stb.. sorolhatnám reggelig...


[link]

2011. nov. 11. 04:57
 2/6 A kérdező kommentje:
a cache-t (gyorsítótárat) is töröltem már..
2011. nov. 11. 05:00
 3/6 anonim ***** válasza:

kipróbálnám ,ezt egy másik gépről,(pl könyvtár) és ha onnan be tudsz lépni normálisan,akkor te is látnád világosan,hogy a géped nem oké

mert a gmail az nálunk óránként meg van nyitva és jelentem , gond nélkül működik is

2011. nov. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Operával lehet a gond.
2011. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen rájöttem, hogy a géppel van valami de mi az isten???

operával semmi baj nincs.. és mint mondtam már az összes többi böngészőnél is ugyan ez a hiba jelentkezik.. mi lehet a gond?? már mindent próbáltam ami a létezik.. töröltem a gyorsítótárat (cache-t), frissítettem, több böngészővel is kipróbáltam, és még mindig napok óta ez a hiba jelentkezik...

2011. nov. 11. 22:22
 6/6 A kérdező kommentje:
a routerre tudok már csak gondolni... mert a cacaoweb is ezt írja "There is no internet connectivity for cacaoweb and it will not work" pedig van internet kapcsolat és működik is.. sztem a router-el van valami gáz.. lehet le kéne cserélni mert akármit állítok sehogy nem jó PC-n viszont érdekes lap-topon hibátlan... a másik PC-n szintén hibás a cacaoweb de a gmail ott jó úgyhogy sztem a routerrel lesz valami.. ha valakinek van valami ötlete szóljon..
2011. nov. 11. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!