Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A python mennyire jó játékfejl...

A python mennyire jó játékfejlesztésre?

Figyelt kérdés
Most tanulom a python és beleakarok kóstolni a játékfejlesztésbe

tegnapelőtt 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
9/11
tegnapelőtt 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval jó?
tegnapelőtt 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
A Godot 4 játékmotort nézd meg.
tegnapelőtt 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Elég jó, legalábbis arra, amire neked kell, biztosan.


AAA játékokat nem szoktak pythonban fejleszteni, de van rá egy csomó jó eszköz, amivel bele lehet kóstolni a játékfejlesztésbe.

Nézd meg a pygame nevü projektet.


A #3 ajánlotta a Godot engine-t, de én azt nem ajánlom. Nem arról van szó, hogy a Godo ne lenne egy nagyon jó eszköz, pont ellenkezöleg. Szerintem a Godo túl sok lenne neked most így, hogy most tanulsz programozni és még nem kóstoltál bele a játékfejlesztésbe.

tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pygame modullal tök jó dolgokat lehet összehozni. Persze valószínűleg nem olyan szinten, hogy pénzt is keress vele, de saját magadnak viszonylag könnyen össze tudsz dobni egy snake-et. Tanulni jó. Én is írtam tetrist és aknakeresőt python-ban.
tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!