Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PLC szoftver segítség otthoni...

PLC szoftver segítség otthoni gyakorlásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van most egy jó lehetőségem elhelyezkedni junior PLC programozónak, bár 10 éve nem foglalkoztam vele, de betanítanának és most amúgyis munka nélkül vagyok. De nem tudok egyszerűen egy programot sem rendesen feltelepíteni, hogy gyakoroljak.


Tia-ban kellene, de már nekem igazán mindegy lenne, ezt konkrétan feltelepítettem, de egyik plc-hez sincs licencem... Ha valaki tud segíteni abban, hogyan tudok bele életet lehelni, nagyon hálás lennék, mert a neten sem találok semmi hasznosat. De akármilyen másik szoftver is jó lenne, csak tudjak gyakorolni.


Maga a feladat az, hogy két szenzor között kell oda vissza járatni egy objektumot. Erre van valakinek ötlete, hogy miket érdemes átnéznem hozzá?


Az elméleti alapokat fogyasztom, de nyilván pár nap alatt nem fogom tudni visszahozni 10 évről a tudást amit nem használtam.. Úgy hogy légyszi ne bántsatok !


Köszönöm!


jún. 29. 20:29
 1/1 Szirty ***** válasza:
67%

A TIA kereskedelmi szoftver, a licenc pénzbe kerül.

Van viszont időkorlátos próbaverzió (30 vagy 60 napos licenc, nem emlékszem).

Ebbe az irányba keresgélj.

jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!