Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Wampserver hiba lehet? Valaki...

Wampserver hiba lehet? Valaki találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

Készítettem egy adatbázist amelyet egy weboldal kezel, Wampservert használok hogy a saját gépemen tudjam használni valós szerver nélkül. A lényeg, hogy eddig tökéletesen működött a rendszer, írt és olvasott rekordokat a weboldal az adatbázisból. Viszont ma elő jött egy olyan probléma, hogy INSERT-re hibát dob a weboldal úgy hogy tegnap még tökéletesen működött. Ez azért is érdekes mert minden SELECT, UPDATE, DELETE működik kivéve az INSERT utasítás, a PHP kódba nem lett belenyúlva sőt a biztonság kedvéért egy régebbi verzió is lett visszaállítva ami 1000% hogy működőképes de úgy sem működik.

Valaki találkozott már ilyen különös anomáliával? Lehet hogy Wampserver szoftverhiba? Egyszerűen nem tudom mi történt hogy sem a forráskódba sem az adatbázisba nem lett belenyúlva. Amúgy phpmyadmin felületen keresztül manuálisan tudok felvinni adatokat az adatbázisba.



máj. 26. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Wampnak ehhez semmi köze. Kapcsold be Mysql-ben a genlogot, tedd a legmagasabb szintre, és nézegesd a logokat.
máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Nézegettem, INSERT-re dobja a hibát ott is. Ami röhej mert Ctrl-C Ctrl-V bemásoltam phpmyadminba ezt a bizonyos parancsot, adatokat manuálisan behelyettesítettem és lefut. Szóval már teljesen elveszítettem a fonalat.
máj. 26. 21:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Plusz az adatok is stimmelnek, rendesen megkapja őket a weboldalról.
máj. 26. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Magát a lekérdezést is látod a logban? Mert általában ott szoktak elcsúszni a dolgok, hogy a szerver rosszul kapja meg a lekérdezést.


A jogosultságok rendben vannak?

máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Igen, minden rendben volt a lekérdezést is láttam. Amúgy mára megint jó szóval nem értem.
máj. 27. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Többször látom megemlítve a hibát, de egyszer sem érződik úgy, hogy foglalkozni akarnál vele.
máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd, ha még1x elő jön felteszi ismételten a kérdését. :)
máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!