Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftverfejleszőként mennyire...

Szoftverfejleszőként mennyire nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szoftverfejlesztést tanulok, és félek, hogy érettségi után nehez fogok tudni elhelyezkedni. Tudom, kell ezen kívül még a piacképes tudás.

Ameddig nincs meg a piacképes tudásom, junior fejlesztőként mennyire nehéz elhelyezkedni? Kinek mi a tapasztalata?

(Python)


Köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 7. 20:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
#20 kicsit el vagy tevedve, a komolyabb cegeknel eleve nyelv- es technologia fuggetlen az interju folyamat, altalad valasztott nyelven interjuzhatsz (kiveve, ha frontend poziciora jelentkezel).
2021. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

#21: ez nettó hülyeség.

Én csak multiknál voltam, és csak olyat vesznek fel (és az interjún is nyílván azt nézik), aki azt tudja ami nekik kell. Miért vennének fel szerinted egy C++ fejlesztőt webes dologra? Azért gondolkozzál már

2021. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21, mint irtam, "a komolyabb cegeknel".

Google, Oracle interjud volt pl?

2021. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

De, hogy ne csak a legjobbakat emlitsem, HVG par napja hozott le egy Vacuumlabs cikket, naluk is technologia fuggetlenul megy az interju folyamat:

[link]

2021. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Oké, elfogadom, hogy 3 cég, amely 100ezer embert foglalkoztat, független interjút ad, de azt is csak azért, mert nekik saját belső oktatásuk van.

De ettől még szerintem 1000 fő felett elég nagynak mondható egy cég magyarországon, és azért nem jellemző. Főleg hogy a kérdező aki szeretne elhelyezkedni, az kétlem hogy google-hez menne/tudna menni.

2021. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy hany fot foglalkoztat egy ceg, nem igazan relevans ilyen szempontbol.

Egy Bosch pl. foglalkoztat 400 000 fot, egy WorldQuant meg 600-at.

2021. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
És nem biztos, hogy a kérdező multinál fog elhelyezkedni.
2021. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!