Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftverfejleszőként mennyire...

Szoftverfejleszőként mennyire nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szoftverfejlesztést tanulok, és félek, hogy érettségi után nehez fogok tudni elhelyezkedni. Tudom, kell ezen kívül még a piacképes tudás.

Ameddig nincs meg a piacképes tudásom, junior fejlesztőként mennyire nehéz elhelyezkedni? Kinek mi a tapasztalata?

(Python)


Köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 7. 20:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Lehet találni középfokú végzettséggel is távmunkát - az alábbi hasonló kérdést pedzegető topik

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

#1-es hozzászólásában megadtam pár lehetőséget.

2021. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Irta, hogy nem a tavmunka talalassal van baja, hanem a tavmunkaval.
2021. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
#12: A kérdező nem írt semmit a távmunkáról, csak hogy "Budapestre szeretne majd költözni" - hisz "ott már csak van állás lehetőség" - de a távmunka is egy reális lehetőség (pláne így a pandémia is rámutatott erre), még középfokú képesítéssel is.
2021. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ja valoban, ugy emlekeztem, hogy a 6-ost a kerdezo irta.
2021. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#10 nem OKJ-képzésen vagyok, 5 eves technikumba járok.


Távmunkának örülnék a legjobban egyébként


Köszönöm mindenki válaszát!

2021. júl. 7. 23:31
 16/27 anonim ***** válasza:

Diploma nélkül egyértelmáen hátrányban leszel, főleg úgy ,ha nagoyn korlátolt tudásod van. Aki egyetemről jön ki az sem teheti meg sokszor, hogy a kedvenc vagy legjobban ismert nyelvtudásával helyezkedjen el, mivel lehet, hogy azon a területen pont nincs hely.


Illetve remélem megy az angol, mert az minimum követelmény.

2021. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Angol nyelv tökéletesen megy. Igazából nagyon régóta szeretném az egyetemet, viszont nem tudom, hogy pontosan hogy működik. Milyen szakra kell mennem?

Debreceni Egyetem

2021. júl. 8. 00:50
 18/27 anonim ***** válasza:

#17: Például:

[link]

2021. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#17

Nem tudom a DE-n mi van. Vagy programtervező informatikus vagy mérnökinformatikus.

2021. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nehéz, k*va sok idő amíg szerzel egy diplomát vagy oklevelet, és lehet fel se vesznek.

Meg hát ha megtanultál egy nyelvet, akkor máshova nem tudsz, csak oda, ahova az adott programozási nyelv ismerete kell, sehova máshova nem vesznek fel, pedig túl sok ilyen munkahely amúgy sincs.

2021. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!