Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ProgMasters szoftvertesztelői...

ProgMasters szoftvertesztelői tanfolyamról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A ProgMasters részről is érdekelne és általában a szoftvertesztelésről mit gondoltok? Mondjuk aki karrier váltáson gondolkodik

2020. febr. 8. 10:40
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

# 17 Köszönöm! :)


és a többieknek is ! :)


Én is hasonló cipőben járok mint a 17-es hozzászóló ideje lenne váltani és ez nem tűnt rossznak, lehet még az idén belevágod a dologba! Viszont írj nyugodtan 17-es hogy neked hogy sikerült vagy milyen a rálátásod a dolgokkal kapcsolatban! :) és többiek is! :)

2020. febr. 12. 20:05
 22/26 anonim válasza:

17-es válaszoló, gyorsan kaptál munkát miután elvégezted a képzést? Mi lett veled azóta?


És utolsó válaszoló, veled?

2021. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Engem is érdekel, hogy hogyan alakult. Milyen tapsztalatokkal lettél gazdagabb. Köszi előre is választ.
2021. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#21 vagyok.

~cirka másfél évet próbálkoztam elhelyezkedni tesztelőként, két interjún votlam összesen a megpályázott ~100 teszter pozícióból. Az első nem jött össze,a második igen. Szóval nulla tapasztalattal full szívás a dolog, de ha nem adod fel,előbb utóbb sikerülhet. Nyilván szinten kell tartani az ember tudását,hogy ha interjúra kerül a sor,ne csak hápogás legyen belőle. :)

2021. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Köszi szépen. ;)

Akkor hajrá.

2021. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ismerősöm, egy szoftverfejlesztői képzésre ment egy magyar bootcamp-re, majd ott hagyta. Középsuliban is tanult már programozni. Illetve hobbiból is csinálta, amikor volt rá ideje. Hogy miért hagyta ott? Prog.hu fórumon rá írt valaki egy cikke kapcsán és felvették fejlesztőnek. Elég nagy véletlen volt. Időarányosan kellett a képzés díját akkoriban kifizetnie. Őszinte leszek, szerintem nem éri meg. Olyan alapoktól kezdik az elején, hogy az csuda. Utána pedig elég nagy ütemben változott a megtanulni való. Volt aki előtte csak pár hónapot programozott. Hát azok reggeltől estig 5-6 órát aludva a kiégésig tanultak. Mesélte, volt olyan aki megbukott és abbahagyta. Volt aki megbukott de tovább engedték, de akkor többet kellett fizetnie és nem ő volt az első akinek munkát ajánlottak. Illetve nem is feltétlenül fejlesztői munkát kapott. Hanem akár tesztelőit és utána saját maga tanult meg programozni 2 év alatt majd fejlesztő lett. Ezért meg szerintem felesleges elmenni. A neten ott van minden, saját projekteket kell csinálni és résztvenni open source projectekben. Bemutatni ezeket az interjún, majd helyesen válaszolni az interjú kérdésekre(többé-kevésbé). Az egyetem se megoldás manapság, magam is jártam az óbudara és nem ott tanultam meg programozni, hanem otthon. Az egyetemet végül be sem fejeztem, 1 év után ott hagytam. Volt ahol diplomát kértek, nekem nem volt, mégis felvettek. Junior pozíció volt, 1 és 3 év közötti tapasztalattal. Szerintem sokkal jobb ha valaki munka mellett tanul. Attól függ minek akarsz menni persze.
2021. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!