Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FPS problémák, hogyan oldjam meg?

Daniel1385 kérdése:

FPS problémák, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Hogy ne húzzam az időt:

A játék elindításakor stabil az FPS kb 5-6 másodpercig, majd leugrik 60-ról 20-ra vagy 30-ról 10-re. Minden játéknál így viselkedik. Minden belaggol 1-2 másodpercre + a hang is. Már szinte megpróbáltam mindent, window7 (klasszikus mód + teljesítmény), képernyő 60Hz, mindent leépítettem grafikáról teljesítményre, de így is dobálja az FPS-t, és így nem lehet élvezni egy játékot sem.


Íme a gépem: [link]


Egy adott játék, pl Child of Light (2014, 2D), a játék indítása után ugyanaz történik mint amit fentebb leírtam, ugyanez megy minden más játéknál is:

-Skyrim (30 FPS átlag, aztán 5 FPS)

-Far Cry 3 (30 FPS, aztán 2 FPS)


Ja és még annyit hogy ez laptot és nem lehet OC-zni :(



2014. máj. 7. 15:44
 1/4 Tengor ***** válasza:

"Íme a gépem" és mutatsz egy videókártyát.

HDSentinel mit mutat a winyóra?

2014. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mit akarsz hallani:

átlag 47 °C

kondició (C part, mert csak 1 van) 100% - kiváló

teljesítmény 100% - kiváló

A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.

2014. máj. 7. 16:10
 3/4 Tengor ***** válasza:
Egy gépben a VGA-n mellett a CPU és a memória legalább ugyan olyan meghatározó.
2014. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de 4GB rammal mennie kellene...

A procit nézem és azt dobja fel 100%-ra, csak nem tudom mi az ami ennyire lehúzza... Hiába rakom újra a vinyót ugyanazt csinálja, annyi különbséggel hogy akkor nem 5-6 másodpercenként hanem 25-30 másodpercenként dobja le az FPS-t...

2014. máj. 8. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!