Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van az antivirusirtommal?

Mi van az antivirusirtommal?

Figyelt kérdés
cd-rol instalaltam egy nod 32 antivirust. mar jo regota azt irta ki ,-mindig amikor felcsukom a szamitogepemet hogy a program 30-napos probaideje letelt es ,vagy vegyem meg vagy instalaljam vissza a programot. de akkor most ugye nem fizetem a programot??? :/ se nevet se semmi szemelyes adatot nem adtam meg. lecci segitsetek , tanacstalan vagyok.... koszonom
2008. júl. 27. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nm fizetsz semmit, csak nem tudod firssíteni a vírusírtót. Kell hozzá egy jelszó és egy felhasználónév. Minden hónapban új kell. A neten valamilyen oldalról le lehet kérni, illetve benne van egy számítógépes magazinban is... de hogy melyek ezek, nem tudom :-S
2008. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Ez pontosan azt jelenti, amit kiírt. Ha azt akarod, hogy a továbbiakban is frissítse az vírus adatbázist, akkor meg kell venni a licencet hozzá! A fizetés önkéntes, ha bevált és kell, akkor megveszed, ha nem, akkor uninstall!

Ingyenesen ott az avast, csak regisztrációt kér a home verzió, fizetni nem kell érte!

[link]

2008. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom megnyudodtam !!!!!!!! koszi nektek
2008. júl. 27. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Antivírusírtó ^^ hát ez aranyos.

Igazából ilyen kifejezés nincsen, mivel ha lenne ilyen "antivírusírtó" akkor ez azokat a programokat távolítaná el, amik a vírusokat szűrik ki és írtják. Tehát vagy antivírus, vagy vírusírtó, de semmiképpen nem "antivírusírtó".


Ha nem adtál meg személyes adatot akkor még is honnan emelnék le a pénzt? Nem fizetsz semmit a nod-nak. Javaslom telepítsd újra a vírusírtót és akkor már nem fog ez az üzenet megjelenni.

2008. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Regisztrálz.Meg kell adnod az adatokat stb.Kapsz e-mailben pár nap múlva felhasználónevet és jelszót.Aztán vagy letöltöd a Nod32-t vagy meghosszabítod a licenszét.Apámmal mindig így csináljuk.És újra működik a NOD32 aztán meg csekkben kipóstázák a számlát.

A NOD32 a legjobb vírusírtó amugy mert NOD32 előtt sok vírusírtóval próbálokztam már de szinte mindeggyikkel beszart a gépem :S

Amikor a számítógépzseni ismerősöm a NOD-ot ajánlotta azóta semmi bajom nincs a géppel.

2008. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!