Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA 4 Szövetségi Sofőr...

A GTA 4 Szövetségi Sofőr küldetés betőltése miért akad el?

Figyelt kérdés

Az első kis videó után elakad csak annyit ír ki, hogy Betöltés...

Nem megy tovább, mi lehet a baj?

Lehet, hogy még nem csináltam meg valamelyik küldetést ahhoz hogy ezt elvállalhassam?


2014. ápr. 5. 00:26
 1/8 anonim válasza:
Extrém esetben ha nem akar betölteni akkor töröld le a játékot, majd telepítsd vissza.
2014. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha újratelepítem nem fog elveszni a játékállásom?
2014. ápr. 5. 06:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Másold át a mentéseket. Gta 4 esetében nem tudom hogy van, de pl.: vice city és San Andreasnál: C:\Documents and Settings\Te neved\Dokumentumok\GTA San Andreas User Files.
2014. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi lehet a baj! Ez az egy küldetés igényli a 2GB RAM - os VGA - t több mint 1 GB felett van a memóriahasználat a feldatkezelőben, így amíg nem tudom megvenni a min 2 GB-s VGA-t addig ezt a KÜLDETÉST OTT KELL HAGYNOM.
2014. ápr. 5. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a VGA és nem is a RAM lesz a gond. Mi a konfigod, oprendszered, valamint milyen forrásból származik a játék, illetve a legfrissebb patch fel van telepítve?
2014. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Asus P5KPL AM EPU

CORE 2 DUO E8400 3GHZ

Asus NVidia Geforce 210 1GB RAM

2* 1GB RAM

Windows 7 Home 64 bit jogtiszta

A játékot magát a kiegészítő lemezzel együtt vettem alig 1 hónapja

1.0.7.0 patch felrakva + magyarosítás

Razor 1911 crack de csak azért, hogy ne kérje a lemezt a játék indításakor.

2014. ápr. 5. 22:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Lemaradt:


Az újratelepítés nem használt a helyzet ugyanaz

2014. ápr. 5. 22:15
 8/8 A kérdező kommentje:

5 - ösnek!


Igazad lehet, megtaláltam a tényleges megoldást (ne szóljam el) vissza kellett vennem a képfelbontást 1280* -ról 1024-768 - ra és máris betölti a küldetést, illetve olyan minimális lett az akadás (amikor a winyó dolgozik) hogy észre sem lehet venni.Most megy olyan jól a game mint a San Andreas

2014. ápr. 6. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!