Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak hogy ne laggolja...

Mit csináljak hogy ne laggoljak/akadjak Team fortress 2 be? (a grafikát mar levettem)

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 16:25
 1/5 SoulEater7797 ***** válasza:
Rossz a neted, ha laggolsz.
2014. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs baj a netemmel 3-mas pingem van
2014. márc. 22. 16:41
 3/5 SoulEater7797 ***** válasza:
Akkor a géped gyenge, gondolom, mivel nem adtad meg annak adatait.
2014. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A TF2 Source engine én is tapasztalom ezt a problémát (pl. sok effekt van) Probléma javítása: Beállítások --> Kép --> Ott lesz egy gomb hogy További... --> Ott vedd le a grafikai dolgokat. A * jelentése le van írva alul (Ha ezt próbáltad és nem működik akkor) Haladó --> ÉS betölt mindenféle beállítást ami szerinted nem kell azt kapcsold ki. Ha továbbra is akad lemeztöredezettség mentesítés ugyan is a Source Engine véleményem szerint mindent a lemezről tölti be és pár dolgot ír csak a RAM-ba. Ha ezek nem segítettek akkor lehet hogy energiatakarékosra van kapcsolva a gép. Nézd meg a Start menün lévő keresőbe azt hogy: Energiaséma kiválasztása és kiegyensúlyozott vagy teljesítménycentrikuson legyen. Remélem segítettem :) (Bocsi hogy leírtam a grafikai részt)
2014. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LintiX válasza:
Sziasztok nekem is néha laggolt legnyagyobb gravigán és le vettem mindne alacsonyra és ki kapcsol a leptopon kékell és ki adja ezt 2 szer és 3 di kbekapcsolásra jó lesz gép miért van ez?
2014. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!