Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon tools nem müködik...

Daemon tools nem müködik Windows 7-en de miért nem?

Figyelt kérdés

Már olyat is letöltöttem ami kifejezetten win 7-re jo de mindig ezt dobja ki:

A program futtatásához Windows 2000, és SPTD 1.60 vagy újabb verzió szükséges. A kernel hibakereső legyen kikapcsolva


2009. nov. 10. 20:07
1 2
 11/20 anonim válasza:
hát a egy windows hibakeresőt nem nehéz kikapcsolni a vezérlő pulton belül, de én utána sem jutottam előrébb...
2010. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küzdök. Egyszerűen akármilyen Daemont telepítek, akkor is ugyanazt makogja:S

"A program futtatásához Windows 2000, és SPTD 1.60 vagy újabb verzió szükséges. A kernel hibakereső legyen kikapcsolva"

Milyen windows 2000....? Azt hittem ezt win7-hez csinálták akkor meg mi baja?:S Alcohol 120% meg aztán semelyik sem jó, annak már a telepítője se indul...

Légyszi segítsen valaki!Köszi!

2010. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És mi a rák az a "A kernel hibakereső legyen kikapcsolva"?
2010. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nálam a kernel kikapcsolása megoldotta a problémát ! VÉGRE...uristen, remélem nektek is müködik.


start -> ird alul search-be: cmd

jobbklikk a találaton -> futtatás rendzsergazdaként

és ird be a következő parancsot:

bcdedit -debug off

restart, és már mennie is kell...

2010. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Már mindent megcsináltam amit csak leírtatok, és még mindig nem megy :@ ... Már nem tudom mit csináljak vele?!
2010. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 ArO válasza:

A néggyel előttem szólónak mondom. Igen, Windows 7-re csinálták a progit. Ahhoz hogy működjön, 3 feltételnek kell teljesülnie.

1. windows 2000 vagy ÚJABB kell

2. SPTD 1.60 vagy újabb

3. Kernel hibakeresője legyen kikapcsolva


Egyébként nekem se megy.

2010. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 debella válasza:
100%

Comodo felhasználóknak:Defense+ / Defense+beállítások / Végrehajtás vezérlés beállítása / Shellcode befecskendezésének érzékelése és kat a Mellőzetek-re és ott házzá kell adni a DTLite.exe fáljt.


Nálam így már gond nélkül ment.

2010. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Hogy mit kell tenni ha kiírja hogy :


A program futtatásához Windows 2000, és SPTD 1.60 vagy újabb verzió szükséges. A kernel hibakereső legyen kikapcsolva


Én nekem ez segített:(Mellesleg a ti vállaszaitok segítettek kössz!!)


A lín verzióját szedtem le mellesleg!Aztán kikapcsoltam a kernelt(Így start -> ird alul search-be: cmd

jobbklikk a találaton -> futtatás rendzsergazdaként

és ird be a következő parancsot:

bcdedit -debug off )Utánna leszedtem hozzá egy frissítését és ujraindítottam a gépet!!Ha sikerült írj a chetkiraly@citromail.hu e-mail címemre!!Jó töltögetést!!:D

2011. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

köszönöm szépen a segítséget, talán a filehippo-s segített, talán a cmd-s, de működik!! :D


Am ugyan ez volt a problémán: kernel, és win 2000 / +

2011. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A játékom BIn fájlban van!Letoltottema daemont és amikor megakarom nyitni azt hogy parancssori hiba!Mit tudnék vele kezdeni?
2012. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!