Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon fontos! NEm működik a...

Nagyon fontos! NEm működik a windows 7! HELP!?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy uj laptopom van samsung és alapbol xp van rajta 2gb ram intel dual core processzor 2,29 és 1.98 ghz na és az a lényeg, hogy mikor feltelepitem a windows 7et máködik emg minden de mikor ujrainditom akkor, miko va a bejelntkező képernyő hogy A Windows insítása ott a zászlok enm jelennek emg és ugy marad.. több lemezzel is pobálkoztam... biztos hogy jonka kell lennie mert a régi notebookomra is felment a win7
2011. aug. 29. 23:45
 1/7 A kérdező kommentje:
nagyon fontoss lene még ma :D előre is köszönöm.. :D
2011. aug. 29. 23:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha röhögsz akkor annyira nem lehet fontos, ugyhogy én nem merülök bele.
2011. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez enm röhögés sak mosylygás midnig moslygok és nagyon fontooos ....
2011. aug. 29. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Formázod, és újra teszed a win7-et.
2011. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2szer megcsináltam.. most éppen armadszorra csinálom.. először ultimate aztán professional msot pedig home premium
2011. aug. 30. 01:20
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem lehet baja ettől a gépnek hogy formázom ujrarakom folyamatosan???
2011. aug. 30. 01:21
 7/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
próbálj meg lassabban élni. az írásodból kiderül mennyire sietsz kapkodsz. a szavakban a betűket felcseréled. ha kicsit lassítanál akkor rájönnél a hiba okára is...
2011. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!