Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon tools nem müködik...

Daemon tools nem müködik Windows 7-en de miért nem?

Figyelt kérdés

Már olyat is letöltöttem ami kifejezetten win 7-re jo de mindig ezt dobja ki:

A program futtatásához Windows 2000, és SPTD 1.60 vagy újabb verzió szükséges. A kernel hibakereső legyen kikapcsolva


2009. nov. 10. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Daemon Tools Lite az működik.
2009. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy ha 64 bites win7-ed van, akkor 64 bites Daemon Tools-ot tölts.
2009. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nálam működik. Próbáld a legújabb verziót letölteni.
2009. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A lite nálam is jó.A legujabb.
2009. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Litével is probáltam, 32 bites van (az vmi 86 vagy mi) és egyszer müködött is amig ujra nem raktam a rendszert mert vollt vmi gubanc. Egy linket elfogadnék

KÖszönööm mindenki.

2009. nov. 11. 16:17
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez nekem sehogy sem megy és igy nem tudok játszani :'(
2009. nov. 11. 16:32
 7/20 anonim válasza:

daemon tools lite version: 4.30.4.0027


ez van most a gépen win7 alatt és kifogástalanul megy. Ha a telepitővel gond van próbáld rendszergazdaként futtatni (ikonra jobb katt-->tulajdonságok->kompatibilitás->futtatás rendszergazdaként) ja, és a user account controlt (felhasználói fiók felügyelete vagy valami ilyesmi)kapcsold ki, ha még megy, mert hajlamos bezavarni.

2009. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Ez a fórum nekem nem sokat segített, de honfoglalón valaki elmondta,hogy neki működik és a filehippo.com-ról szedte le. Eddig én is idegeskedtem és indítgattam újra a gépet fölöslegesen és ugyanez volt, mint a kérdezőnek.

Mostmár rendesen működik. Ezt rakjátok fel:

[link]

2009. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Ja, és itt is újra kellesz indítani a gépet, de csak a telepítés végén.
2009. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Nekem is ez lenne a gond, csak nem oldódik meg, ha újrateszem a programot akkor sem... Azóta csinálja mióta elindítottam a problémarögzítőt windows 7en... szerintem az indította el a kernelt! Ha valaki tudja h kell kikapcsolni, kérem írja le!
2010. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!