Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó képszerkesztők vannak?

Milyen jó képszerkesztők vannak?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni jó képszerkesztőket? Amiket le tudok tölteni, torrent nélkül?

Előre is köszönöm



2013. aug. 4. 17:10
1 2 3
 21/30 tabaki ***** válasza:

Nem lehet, más a stílusom. Így is sokan elégedettek a válaszaimmal, legföljebb mindig le leszek maradva néhány hellyel a toplistán, de ugyebár, az ember nem azért csinálja.

Meg aztán, ha a jó példája csak ennyit ér, mint a te esetedben, kérdés, hogy érdemes-e egyáltalán figyelembe venni...

2013. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem, a toplista környékén sem vagy ezzel a stílussal, úgy hogy ne álltasd magad.

Látod, erről beszélek. Túl sokat képzelsz magadról, de van egy jó hírem: az IQ negatív toplistát azt vezeted.De arra ne légy túl büszke.

2013. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 tabaki ***** válasza:

Most a kedvedért megnéztem, ugyanis minden válaszadó rajta van. Én történetesen a 23. helyen. De ha a konyhafreudista sértegetés helyett valóban alkalmas lennél a lélekbúvárkodásra, akkor elhinnéd, hogy tényleg nem ez a fontos.

Úgy látom, Lajos54-téma kilőve, talán észrevetted, hogy nem nem elegáns a más tisztességével takarózni. Igazad van.

2013. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Megnéztem én is. Gratulálok. Így most már világos mi táplálja benned azt a mérhetetlen gőgöt.
2013. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 tabaki ***** válasza:
Amikor neked megvilágosodik valami, mindig falsot fogsz. Legközelebb már élj a gyanúperrel, hogy hasznosabb lett volna átgondolni.
2013. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Öntelt tamaki.
2013. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Azér' látom, elvoltatok!!:)
2013. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 tabaki ***** válasza:
Igen, olvasgattam, főztem, még fürödtem is...
2013. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én speciel alapot ástam járdához, és töltöttem közben a kémkamerám legújjabb akksiját.....
2013. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 tabaki ***** válasza:
Az is derék. No pá, vár a munka.
2013. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!