Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó képszerkesztők vannak?

Milyen jó képszerkesztők vannak?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni jó képszerkesztőket? Amiket le tudok tölteni, torrent nélkül?

Előre is köszönöm



2013. aug. 4. 17:10
1 2 3
 1/30 petizacc ***** válasza:
Gimp, Photoshop.
2013. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Gimpet épp most töltöttem le, a photosoppot sajna nem találtam rendesen :(
2013. aug. 4. 17:28
 3/30 tabaki ***** válasza:

Ez a nyavalyás Gyík már megint szemétkedik. Ki kellett volna pedig írnia, hogy már kétezren kerestek képszerkesztőt, nehogy beégjél a kérdéssel...

A szokásos kínálatom:

[link]

A Photoshopot ne erőltesd, jogtisztán nem tudod letölteni.

2013. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 4. 19:11
 5/30 anonim ***** válasza:

Így van, a fotosoppot itt ingyen nem szabad keresned. Ez nem az a hely. Itt mindenki jogtiszta programokat használ. Nagyon ciki, ha valakinek ingyért kéne valami.

Ha ingyenes programot keresel akkor örülni fognak neked sokan. Ha fizetőset, akkor majd jönnek neked a kis mitugrálszok, hogy nemá mit akar mán ez heeee, Pfújjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!


Egyébként ment a privát.....:)

2013. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
paint.net, paint shop pro
2013. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 tabaki ***** válasza:

"ment a privát.....:)"


Gondolom, a lopott szoftvertől forradalmárnak vagy modern robinhúdnak érzed magad, de sajnos erre a szánalmas teljesítményre bármelyik fajankó képes. Azzal villants inkább, hogy hú, mekkora grafikust faragott belőled a PS, azzal könnyebben meggyőzöl. Kíváncsi vagyok, tudsz-e olyat, amit nem csinálok utánad Gimppel. Addig is vess egy pillantást örökbecsű soraidra, hogy lásd, ki a kis mitugrász.

2013. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem.....Sokan a GYKán verik a nyálukat.

És még én vagyok a szánalmas, ugyanmár, ne égesd magad.

Korlátolt képességű mitugrálsz vagy.

2013. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Az, hogy másoknak nekiugrassz gáz. Ezzel tereled el a figyelmet arról, hogy nem értessz a PS-hez. Ez a kisstílűségedről árulkodik. Másokat támadni nálad egy pótcselekvés, egy pszihológiai eset vagy.

Sokkal szimpatikusabb lennél az ingyenes programjaiddal, ha leszállnál már végre a PS-t keresőkről és használókról, és csak és kizárólag szakmai tanácsokat adnál. Viselkedj egy kicsit felnőthöz méltóan, ne pedig egy hisztis kamaszként.

2013. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 tabaki ***** válasza:
Lehet a tényekkel vitázni, csak kevés esély van a sikerre. Minél több szemelvényt szúrsz be a vívódásaidból, annál egyértelműbb, hogy ki ugrott neki másnak, és ki viselkedik hisztis kamaszként. Az, hogy te minek titulálsz engem, végül is a magánügyed, egyszerű szómágia, nem több. De miért is ne gondolhatnád, hogy ráolvasással meg tudod változtatni a valóságot? Ennél sokkal furcsább dolgokban is hisznek emberek, például bizonyos játékprogramokban megnyilvánuló jóslatoktól rettegnek, vagy még mindig várják a nullsíkot.
2013. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!