Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti mennyit torrenteztek?

Ti mennyit torrenteztek?

Figyelt kérdés
És mennyire kell komolyan venni a "szoftverrendőrséget?

2012. jún. 23. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha sima mezei letöltő vagy és saját célokra töltöd le a dolgokat és nem kereskedsz illegális tartalmakkal akkor a szoftverrendőrségnek ehhez semmi köze. Akkor lennél sz@rban ha pénzért árulnád a letöltött filmeket vagy te töltenél fel oldalakra dolgokat.
2012. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
all day erryday
2012. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Évente átlagosan 2TB letöltés és 5TB fel. Szinte csak sorozatot, és a nagy feltöltés abból adódik, hogy a napi- vagy dokusorozatokon kívül mindent megtartok, és seedelem is (átlag 800 torrentet, de az évadok végi pakk miatt az nyáron lecsökken ~400-ra).


Miután nálunk nem tiltja semmi a letöltést, a BSA-tól sem kell úgy félni. Ők eleve a cégek és intézmények felé működnek, nem fogják a sok millió otthoni netes embert piszkálni.


De azért vannak igazán érdekes esetek is, például elkobozták valaki gépét azért, mert a Winrar próbaverziója lejárt 3 napja, és ezt kalózkodásnak vették:

[link]

2012. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden nap.
2012. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

éppen 3 napja bazarintottak ki egy torrent oldalrol mert azt írtam a modinak hogy szar az oldal

ami ugye igaz :)


na ennyit a kritikárol

2012. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én havonta kb 560GB le és 180GB fel.Ha csúcson vagyok de álltalában is.
2012. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Visza tölteni nem szoktam mert a Letöltésem 1,2MB de a feltöltés csak 20-60KB-ig ezért nem szarakodok vele.
2012. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:O
2012. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-2Tb töltök le kb évente a saját gépre. + évente 1-2 hónap szerver. :)
2012. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha csak letöltesz az még nem probléma, de ha visszatöltöd (seedeled) az már törvényellenes. Jobb ha ezzel tisztában vagy.

Egyébként senki nem foglalkozik vele addig amíg nem kereskedsz vele, és valaki be nem jelent.

2012. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!