Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen konvertálni...

Valaki segítsen konvertálni SEGÍTSÉG?

Figyelt kérdés
Az a problémám van, hogy szeretnék találni egy olyan konvertáló programot amivel avi-t DVD be tudok konvertálni. Találtam is egy párat de mind fizetős vagy csak 5 percbe teszi át ráadásul sokat is foglalnak Kérek segítséget pls Egyébként Real Player 11 el lettek letőltve?

2012. ápr. 6. 01:22
 1/8 anonim válasza:
Convertxtodvd. Ennél nincs jobb. Ha lenne privid, át küldeném a linkjét magának a proginak, neked már csak fel kellene telepítened. Segítenék abban is.
2012. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jaj, most látom hogy van privid. Érdekel?
2012. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen érdekelne és telepítési információ is de ugye ez nem próbaverziós és van-e szöveg a film közepén mert nekem már nagyon sokszor volt ilyen problémám és akkor már nem érdekelne a válaszokat előre is köszönöm és igen nyugodtan irjatok privibe . :)
2012. ápr. 6. 12:25
 4/8 anonim válasza:
Elküldtem, megkaptad? Boldogultál vele?
2012. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az volna a jó ha elküldenéd privátban a rendes e-mail címedet, oda tudnám konkrétan magát a programot csak belinkelni, onnan már csak le kell töltened, a véglegesítésében azután segítenék.
2012. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na már le van töltve de kéri a serial kódot és meg nem szertném megvenni :D de természetesen küldöm a privit
2012. ápr. 6. 17:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de mególdodtak a problémaák mindnkinek köszi a válaszokat
2012. ápr. 6. 20:11
 8/8 anonim válasza:
Akkor rendben. A serialt küldtem volna ha jött volna privi, de oké.
2012. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!