Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dvd Flick (aviból dvdbe...

Dvd Flick (aviból dvdbe konvertáló) programról lenne kérdésem, mégpedig az, hogy mikor konvertálni szeretném, akkor kiírja, hogy a rendeltetési hely tartalmazza azt a filmet és ha folytatom törli. Törli az avit és a konvertált dvd meglesz? Segítség

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:

tech kérdés.. megállítottad már 1x a konvertálást? mert akkor lehet van ott valami fájldarabka amit felül kell írni ahhoz, hogy a választott néven kimentse az eredményt, ezt lehet engedni.

2. lehetőség: ugyanazon a néven ugyanabba mappába akarsz menteni mint ahol a forrásvideód van...ez nem okos dolog ne tedd, keress vmi más mappát.

2010. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem állítottam meg,mert el sem indul.Egyből kiírja ezt a hiba üzit
2010. jan. 18. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

az avi-t nem törölheti, hiszen akkor nem lesz miből dolgozzon.

2010. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen ez így van,de valamiért ezt a hiba üzit írja ki és akármlyen mappába próbálom helyezni ezt írja ki:your project's destination folder path contains non-standard characters,like e or a.Please use a different path without any of such characters.

Tudnál segíteni?

2010. jan. 18. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudok angolul ugyan, de itt az a gondja a Flick-nek, hogy az a mappa, amit létrehoztál, nem megfelelő karaktereket tartalmaz. Ne használj ékezetet! (talán egyéb jelet sem)

Pl csak készítsd ilyen néven>>> dvd gyak <<< ...! Mintha nálam is háklis lett volna valamikor erre...

2010. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha felirat nélküli a konvertálandó anyag, kipróbálhatod ezt is>>> [link]

nagyon egyszerű, gyors, ha jól emlékszem beállítható magyarra is...

2010. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja még egy! Szerintem ne írd egyből dvd-re a Flick-kel, (ne állítsd be)hanem ha kész nézz bele (PowerDvd, KmPlayer) és utána írd csak ki...dvd-video formátumban...pl AshampooFree programmal.
2010. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2010. jan. 19. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Azóta ránéztem kicsit.

Lassú a DvdFlick ugyan, viszont igen jó minőséget csinál. A DivXtoDvd-nél sokkal szebbet. Inkább ezt használd, jelezz, ha sikerül...

2010. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!