Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop segítség kéne,...

Photoshop segítség kéne, esetleg vki?

Figyelt kérdés

Hello! Hasonló képet szeretnék csinálni, mint ez: [link]


Csak nem pesti, hanem bécsi képekkel. Esetleg vki tudna nekem segíteni? Sajnos én nem tudok ilyen programokkal bánni, és egyedi ajándékként szánnám egy ismerősömnek szülinapjára.



2012. ápr. 5. 18:36
 1/9 anonim válasza:

Hát ha nem tudsz az ilyen programokkal bánni akkor esélytelen, hogy hasonló képet összehozz.

Ez egy külön szakma!


Ingyen megint csak nem fogja neked senki megcsinálni mert elég sok meló lenne vele.

Keress fel egy grafikust. De az nem lesz olcsó.

2012. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást, nem mondtam, hogy ingyen kéne... és azt se, hogy ugyanilyen kép, csak hasonló stílusú. Talán van itt olyan, aki szívesen megcsinálná, mert szeret ilyenekkel dolgozni. Kérem, hogy ha van ilyen, akkor csak az írjon. Köszönöm.
2012. ápr. 5. 18:53
 3/9 anonim válasza:
Te nem vagy egy nagy észlény ugye?
2012. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocs de nem ülök fel a primitív kötöszködésednek.. Nincs barátod vagy barátnőd, akivel foglalkozhatnál?

Szóval... továbbra is értelmes hozzászólásokat várok, esetleg elképzeléseket, hogy hogy lehetne jó képet csinálni egy ilyen témából...

2012. ápr. 5. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan tudom, hogy ugyanilyen képet csinált egy kb. 0,5x1 méteres méretben egy grafikus 20,000 forintért, olyan 2-3 hónap alatt (nyilván nem napi 8 órát ült a képen, mert abba belebolondulna).


Amíg nem láttam a képet, azt mondtam volna hogy "bánomisén", egy-két órát rá lehet szánni az estéből arra hogy bármilyen képet megcsináljak, csak jó szándékból, mert a képesség megvan rá, hogy ilyet csináljak (ahogy sok más válaszolóban is, nem magamat akarom fényezni).

Ez viszont egy olyan szintű összetettséggel bíró kép, hogy napok, ha nem hetek munkája míg a sok apró részletből egy ilyen szintű eredmény születik. És ebbe már annyi belefektetett munka és idő kell, hogy aligha találsz olyan embert aki csak úgy megcsinálná jófejség alapon.

A grafikus azért jó ötlet, mert benne megvan a rutin hogy "gyorsan" dolgozzon, itt a válaszolók nagy része csak kedvtelésből és kisebb munkákra használ PS-t, és megfekszik egy ilyen munkától. Nem a tudás miatt, hanem a pepecselés miatt aminél itt szükség van.

2012. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

huuu utolsó ezt kár volt leírnod:)

Mindjárt megkapod Te is, hogy "köszönöm a kioktatást" :))

2012. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor esetleg máshogy megcsinálni? Akkor nem kell ennyire részletesen, csak vmi jópofát kihozni a dologból. Ha vki tényleg rászánna 1-2 órát, annak elküldeném a képeket, amikre gondoltam, hogy rajta legyenek és rábíznám a dolgot. Én sajnos tényleg nem értek ezekhez a programokhoz, ha tudnám, én is megcsinálnám a képet.
2012. ápr. 5. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak egyszerűbb kollázs (collage) programok, amik összedobják a kívánt képeket, azokkal egyszerűbb bánni.
2012. ápr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. ápr. 6. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!