Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lemezképfájlból (iso) kiírni...

Lemezképfájlból (iso) kiírni csak CloneCd-vel lehet?

Figyelt kérdés
Tehát nem iso-t cd-re, hanem iso-ból cd-t kiírni.
2011. nov. 27. 10:55
1 2
 1/11 Jenci ***** válasza:
40%
Előbb mountold be valamilyen képfálj kezelőbe pl.daemon tools,aztán bármilyen íróprogrammal kiírhatod.
2011. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 coopper ***** válasza:
100%

Nero Burning Roomban :

CD/DVD iró - CDkép felirás


Sok sikert.

Üdv.

2011. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok író programnál lehet dvdkép kiírást választani. Legegyszerűbb pl ashampoofree.
2011. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jenci ***** válasza:
Emberek,NEM az iso-t akarja kiírni,hanem az ISO-BÓL akar kiírni!!!
2011. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

1: rossz válasz: ha bemountolod, akkor kiíráskor a bootszektor nem kerül felírásra és ha előtte bootolható volt a lemez ezzel a technikával már nem lesz az...

4: rossz válasz: pont hogy szinte az összes íróprogram tud képfájl írni. Írás képfájlként opció. Ez annyit tesz, hogy az ISO fájlt képfájlként írja ki, nem ISO lesz a végeredmény, hanem egy normális lemeztartalom, ahogy azt használni tudja majd utána...


Így a 2-es és 3-as mondja jól. NERO is tudja és a többi író is. Írás képfájlként opció és annyi...

2011. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jenci ***** válasza:
Kedves előttem szóló barátom.NEM iso-t akar kiírni,hanem ISO-BÓL AKAR CD-T írni.Feltételezem,bár nem írta le pontosan mit is szeretne,hogy nem telepítő cd-ről van szó.Ezért írtam a mountolást,mert egyébként nem tudol túrkálni az iso-ban!!
2011. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt elmérgesedne a vita: telepítő cd-t szeretnék írni meglévő iso-ból.
2011. nov. 27. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Iso-t kiírni, iso-ból kiírni...

Nyilván nem iso-ban akarja újra kiírni, mert annak nincs sok értelme, hacsak nem akar két lemezt pazarolni...ennyit az értelmezésről.

Kismillió programmal kiírhatod. Clonecd-t nem ismerem, akár azzal is. Néró, Ashampoo, Imgburrn...stb-stb

2011. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és a mountolással kapcsolatban. Minek?

Cdkép kiírása egy író programmal, és voile kész az eredetivel azonos cd.

És nem vagyok mérgessss....:)))

2011. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ISO-ból kiírni vagy ISO-t kiírni szerintem ugyanaz. Akkor egyről beszélünk, szerintem nincs itt vita. Mountolni meg felesleges, pláne telepítőCD esetén, de ha neked úgy jó, csináld úgy. Én is ugyanazt mondom, mint az előttem szóló... CD képfájl lemezre írása és ebből lesz egy mappákkal fáljokkal teli - akár bootolható - CD. Ennyi...
2011. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!