Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Informatikához értők! Nektek...

Informatikához értők! Nektek nem szúrja a szemetek, hogy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nektek nem szúrja a szemetek, hogy lassan egy analfabéta is tud operációs rendszert telepíteni mindenféle hozzáértés nélkül? Éppen emiatt érkezik itt a kérdések többsége: újraraktam, gőzöm nem volt, mit csinálok, gőzöm nincs, mi az a driver, mi kell hozzá, hogy jó legyen a felbontás, vagy legyen hang a gépen, nem tudom, milyen típusú a hangkártyám vagy videokártyám... Megértem, hogy akarnak tanulni. De könyörgöm, aki nem ért ehhez, miért nem kér meg valakit, aki ért, hogy magyarázza el neki legalább az első alkalommal?
2011. febr. 26. 15:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Üdv :D

melyik fél _teke?

:D:D

2011. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

HE HE csak egy kis IQ kéne.

Amikor én elkezftdem ezzel foglalkozni még netem sem volt. Az első gép amit újraraktam egy win98 as intel P1 volt azt se tudtam mit csinálok csak olvastam mit ír a telepítő utána meg keresgéltem a drivereket...

ebben az időben olyan 12 lehettem.

Most 17 vagyok és még egy PC-m sem volt szervízben mert mindet megtudtam csinálni a windows-t is helyre tudom rakni újrarakás nélkül.

Az a gond a legtöbb emberrel, hogy ahelyett, hogy nekiállna áttanulmányozni a súgót vagy legalább ezt az oldalt nekiáll telepíteni és amikor jönnek a gondok akkor sem lőn világosság a fejében, hogy a windows vista óta létezik a hibaelhárító és igen sokszor működik is vagy Xp alatt nekem még a súgó segített volna megoldani ezeket a gondokat csak én a win98-al megtanultam MAGAMTÓL SÚGÓ NÉLKÜL! mindent és azóta is tanulom.

Infú szakon fogok továbbtanulni.

+Magát a gépet szerelni hardwerileg szintén magamtól tanultam meg akármilyen segítség nélkül azóta rendszeresen hívnak gépet javítani.

(HUH ez kissé hosszú lett bocsi...)

2011. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

O.O sajnos a német bill. nem az erősségem bocsi ha néha hülyén írtam de a magyar bill.-em meghalt és csak ezt találtam a padláson...

(Előző)

2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!