Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom mi lehet a probléma,...

Nem tudom mi lehet a probléma, és nem csak én! Több, informatikához értő ismerősöm is tehetetlen! Gondolom ti sem fogjátok tudni, de végső elkeseredésemben gondoltam, hogy mégis, hátha. Mi a baja?

Figyelt kérdés

Nos, a problémám a következő:

Egyes weblapokat hiányosan jelenít meg a böngészőm! Ami ugye adobe telepítés után elhárul, általában! De nekem nem hárult el, próbáltam firefoxal,operaval,explorerrel, próbáltam újratelepíteni az Xp-t(mégpedig azért, mert korábban "buherált" Xp volt fent, ami azt jelenti, hogy az operációs rendszer feltelepítette az adobe és a java egy régebb verzióját is, amit nem lehetett törölni, mivel a rendszer részét képezte, így arra gondoltam, hogy újratelepítés után, más Xp-vel menni fog)!! az adobet, a javat! De semmi!!!!!! Ugyan úgy szar!! Teljesen kivagyok, mert még a probléma okát sem tudom!! Így pedig megoldást sem tudok találni rá. :S Mi lehet a gond?


2009. nov. 25. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
a drivereket próbáltad már? a vga driverre gondolok
2009. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg más oprendszerrel, Win 7-el próbáld meg. Más vga-val is próbáld ki. valahogy ki kell szűrni a hibát.
2009. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Scriptek engedélyezve vannak?
2009. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Xp volt előtte is, működött minden rendben! De hétvégén a Win7-et akartam telepíteni, de nem jött össze... így maradt az Xp, uncsimék egy buherált Xp-vel "leptek" meg, amit ma újratelepítettem, egy sima Xp-vel! Azt hittem megoldja a gondomat, de nem.

Nem vagyok nagy informatikus, így nem értem a vga driver dolgot. A videókártyámhoz tartozó driverre gondoltok? Vagy melyikre? És a Scriptek-et se nagyon értem. :S

2009. nov. 25. 21:34
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, igen...

És nem tudok internetről videót nézni, lefagy a gép, ha megpróbálok nézni videót. :S:S

Driverre gyanakszom, más lehetőség már nem nagyon van, de mit tegyek????

2009. nov. 25. 22:01
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyes helyeken ezt írja ki:

"Ad blocked by KPF"

2009. nov. 26. 06:09
 7/7 A kérdező kommentje:

Bakker!

Rájötem, a tűzfal letiltotta... ezért nem jelenített meg dolgokat, most már csak ki kel keresni és megmondani neki, hogy ne tiltsa... :)

Úr isten. :S:S:S:S:S:S

2009. nov. 26. 06:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!