Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Informatikához értők! Nektek...

Informatikához értők! Nektek nem szúrja a szemetek, hogy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nektek nem szúrja a szemetek, hogy lassan egy analfabéta is tud operációs rendszert telepíteni mindenféle hozzáértés nélkül? Éppen emiatt érkezik itt a kérdések többsége: újraraktam, gőzöm nem volt, mit csinálok, gőzöm nincs, mi az a driver, mi kell hozzá, hogy jó legyen a felbontás, vagy legyen hang a gépen, nem tudom, milyen típusú a hangkártyám vagy videokártyám... Megértem, hogy akarnak tanulni. De könyörgöm, aki nem ért ehhez, miért nem kér meg valakit, aki ért, hogy magyarázza el neki legalább az első alkalommal?
2011. febr. 26. 15:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
ja és akkor még a facebook-ot nem is említettük.
2011. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én az idősebb korosztályhoz tartozom, csaknem húsz éve végeztem az első tanfolyamot. Tudok telepíteni, de nem úgy tanultam meg, hogy neten kérdeztem, hanem úgy, hogy rendszergazda barátommal együtt leültünk. Gyakorlatban, egy gép előtt ketten nem is nehéz. És azt sem árt megtanulni, mi kell hozzá (telepítő CD, driverek, ingyenes programok ismerete, letöltése, telepítése).
2011. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc témáim: 1. Adobe Flash Player telepítése (150 ezredszer), 2. De pocsék sz* ez a NOD, mindent átenged (butaság, nem kell hamis licenszkódot használni, ha nincs rá pénzed, vannak jó ingyenes viruskeresők is). 3. Miért nincs hang a gépemen? (Drive-ről nem is hallott soha)...
2011. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen a hires facebook kérdések


Azt én külön kategoriába soronám


""jajj valaki megjelölt ismerösként a facebookon mit csináljak?""


""jajj valaki megbökött mit kell csinálni?""


jajj nemtudok a facebook ba belépni !? most milessz?"

VILÁGVÉGE :S


Na meg a mit szoltok a weblapomhoz ?

(igy most ?öszintén? Sz..r.


Hogy kell FORMÁZNI? ezt is szeretem :)

2011. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez is rendszeresen megjelenik. Nyertem a MICROSOFT LOTTÓN. Meg kell adni az adatokat, hogy elküldhessék a nyereményt. Na igen, gondolom vagy egy tucatnyi trójai falovat.
2011. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nyertem a mirosoft lotton egy nagy

LÓ szt

:D

2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az elsők között egy válaszadóra reagálva: nem az idegesít, ha kérdeznek, ha tudok, szívesen segítek bárkinek, azért is regeltem (informatika szakon tanulok szóval nem idegen ez a világ), viszont, mikor ezredszerre kérdezik meg ugyanazt (na, az nagyon), az pedig még jobban, mikor öt sorral lejjebb ott van ugyanaz a kérdés. Az ilyeneknél nagyon ki tudok akadni.
2011. márc. 1. 16:08
 18/23 anonim ***** válasza:
És persze az örök MSN kérdések: nem működik, nem tudok belépni, a nevemben másoknak vírusokat küld, mit tegyek vele? Egy nap legalább tízszer ugyanaz, pedig csak használni kellene a Mindenben keresőt.
2011. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Freemail nem működik: ezredszer.
2011. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"nem működik az agyam, mit csináljak?" :DDDD
2011. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!